Fani "Na wspólnej" przerażeni! Scena z pedofilem mrozi krew w żyłach

Fani "Na wspólnej" przerażeni! Scena z pedofilem mrozi krew w żyłach Źródło: screen/youtube/Portal SATinfo24.pl

"Na Wspólnej" przygotowało dla swoich widzów kolejne przerażające sytuacje, które niejedną osobę z pewnością doprowadzą do furii. Twórcy doskonale wiedzą, jak sprawić, by miliony Polaków z niepokojem oczekiwały kolejnego odcinka. Już w najbliższym zobaczymy scenę z pedofilem, która mrozi krew w żyłach. 

"Na Wspólnej" przez wiele lat emisji do perfekcji dopracowało sposoby, dzięki którym miliony Polaków zasiadających przed telewizorami z niepokojem oczekuje każdego kolejnego odcinka produkcji TVN. Nagłe zwroty akcji, niespodziewane losy bohaterów oraz przerażające sceny sprawiają, że wszyscy z ogromnym napięciem czekamy na rozwój sytuacji. Teraz po raz kolejny twórcy przygotowali dla nas coś wstrząsającego. Już w najbliższych odcinkach serialu "Na Wspólnej" zobaczymy mrożącą krew w żyłach scenę z pedofilem, który podstępem zwabił do siebie niewinne dziecko, a w jego głowie rodzi się wstrząsający plan, który zrealizuje, jeśli ktoś go nie powstrzyma.

Julka od początku czuła, że dzieje się coś złego

Początkowo Julka z "Na Wspólnej" będzie bardzo dumna z tego, że Adam ją polubił i chce z nią rozmawiać. Czuje się przez to dorosła i poważna, niestety nie wyczuje od razu, że nauczyciel ma złe zamiary. Stopniowo będzie ją osaczał, by zyskać zaufanie i móc później to wykorzystać do swoich niecnych planów. Już w najbliższym odcinku Adam postanowi zaprosić swoją ulubienicę na zieloną szkołę, dziewczynka jednak w końcu zrozumie, że w ich relacji nie wszystko jest takie, jakie być powinno. Zacznie obawiać się swojego nauczyciela i będzie przeczuwała, że z jego strony grozi jej ogromne niebezpieczeństwo. Mimo tego wszystkiego nie powie o niczym rodzicom, którzy nieświadomi zagrożenia zgodzą się wysłać ją na wyjazd z zaufanym, sympatycznym nauczycielem.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Wstrząsające sceny z pedofilem w "Na Wspólnej". Czy ktoś go powstrzyma?

Na miejscu Adam zacznie realizować swój niecny plan. Wraz z nadejściem wieczora zaprosi do swojego pokoju bezbronną dziewczynkę i zadba o to, by nikt im nie przeszkadzał. Obieca wspólne oglądanie filmów, lecz na tym nie będzie zamierzał zakończyć tego spotkania. Po chwili niewinnej rozmowy usiądzie obok swojej uczennicy i zacznie ją przytulać oraz dotykać. Twórcy zadbali jednak o to, by utrzymać widzów w niepewności. Aż do ostatniego momentu mrożącej krew w żyłach sceny nie możemy być pewni, czy ktoś zdąży przeszkodzić pedofilowi i uratować bezbronne dziecko. ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL: 
  1. Prowadząca Rolnik szuka żony zmieniła imię? Nie zgadniecie, jak teraz do niej mówią
  2. Ogromne obawy, dramatyczne doniesienia. Fani Jackowskiego już wszystko wiedzą
  3. Fani Szpaka i Dody we łzach! Dramat gwiazd na oczach milionów Polaków
  4. Ilona Felicjańska oskarża byłego męża o swoje uzależnienie! „Przemoc psychiczna i…”
  5. Edytę i Czarka Pazurów dzieli 26 lat! Kim jest żona słynnego aktora?
 
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News