Na wspólnej jest jednym z najpopularniejszych seriali TVN. Emitowany jest od ponad 15 lat, a fani z zapartym tchem śledzą losy swoich ulubionych bohaterów. Najnowszy zwiastun zawiera natomiast szokujące sceny – doszło do tragicznego wypadku, Marek jest cały we krwi. 

Na wspólnej emitowane jest w telewizji TVN już od ponad 15 lat. Przez ten czas fani doczekali się niemalże 3 tysięcy odcinków, które podzielone zostały na 17 serii. Produkcja wielokrotnie nominowana była do Telekamer w kategoriach serial, serial obyczajowy oraz serial codzienny. Właśnie rozpoczyna się kolejna sezon zawierający losy warszawiaków z ulicy Wspólnej, a najnowszy zwiastun szokuje – Marek jest cały we krwi, doszło także do tragicznego wypadku.

Tragiczny wypadek w Na Wspólnej

Marek nie po raz pierwszy sam opiekował się swoim synkiem Szymonem, jednak przez jego nieuwagę doszło do nieszczęścia. Mężczyzna tylko na moment odszedł od dziecka i to wystarczyło, by 3-miesięczny niemowlak uległ wypadkowi.

Dziecko spadło z kanapy, główką uderzając prosto w twardy klocek. Natychmiast polała się krew i rozbrzmiał rozpaczliwy płacz dziecka, Marek natomiast nie wiedział co robić.

Czy Szymek przeżyje?

Po wybuchu płaczu, dziecko nagle gwałtownie zamilkło, co wywołało całkowitą panikę u Marka. Przeraził się oczywiście, że spełnia się właśnie najgorszy z możliwych scenariuszy. Gdy w końcu się opanował, wezwał pogotowie, któremu z trudem wytłumaczył co zaszło.

– Płakał, ale teraz przestał. Nie wiedziałem co robić… Dobrze, że panowie przyjechali… Już syneczku, zaraz wszystko będzie dobrze – powie śmiertelnie przestraszony Marek. I doda po chwili – Musiałem się odwrócić na chwilę… Przekręcił się i spadł. Nie zauważyłem, to była sekunda – wyjąkał mężczyzna

W przypadku tak malutkiego dziecka konieczna będzie natychmiastowa wizyta w szpitalu, na szczęście jednak życie Szymka nie jest zagrożone. Mężczyzna natomiast po tej tragedii zdecyduje się oddać synka siostrze zmarłej Natalii.

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Warszawie grozi blackout? Stolica nie wyrabia z zapotrzebowaniem na prąd
  2. Wiemy, kiedy Beata Szydło stanie przed sądem. Jest termin rozprawy
  3. Anna Lewandowska zdemaskowana! Lekarz ujawnia, jakie zabiegi przeszła

Kuchenne rewolucje: Te lokale zostały zamknięte po wizycie Magdy Gessler!


Nie uwierzysz, jak wiele dzieci mają te gwiazdy! [ZDJĘCIA]

Zobacz również

ŹRÓDŁOse.pl

Redaktor, recenzent, copywriter.