Zwiastun Na Wspólnej mrozi krew w żyłach. Marek we krwi, tragiczny wypadek

Zwiastun Na Wspólnej mrozi krew w żyłach. Marek we krwi, tragiczny wypadek Źródło: screen/youtube/TVN Series

Na wspólnej jest jednym z najpopularniejszych seriali TVN. Emitowany jest od ponad 15 lat, a fani z zapartym tchem śledzą losy swoich ulubionych bohaterów. Najnowszy zwiastun zawiera natomiast szokujące sceny - doszło do tragicznego wypadku, Marek jest cały we krwi. 

Na wspólnej emitowane jest w telewizji TVN już od ponad 15 lat. Przez ten czas fani doczekali się niemalże 3 tysięcy odcinków, które podzielone zostały na 17 serii. Produkcja wielokrotnie nominowana była do Telekamer w kategoriach serial, serial obyczajowy oraz serial codzienny. Właśnie rozpoczyna się kolejna sezon zawierający losy warszawiaków z ulicy Wspólnej, a najnowszy zwiastun szokuje - Marek jest cały we krwi, doszło także do tragicznego wypadku.

Tragiczny wypadek w Na Wspólnej

Marek nie po raz pierwszy sam opiekował się swoim synkiem Szymonem, jednak przez jego nieuwagę doszło do nieszczęścia. Mężczyzna tylko na moment odszedł od dziecka i to wystarczyło, by 3-miesięczny niemowlak uległ wypadkowi. Dziecko spadło z kanapy, główką uderzając prosto w twardy klocek. Natychmiast polała się krew i rozbrzmiał rozpaczliwy płacz dziecka, Marek natomiast nie wiedział co robić.

Czy Szymek przeżyje?

Po wybuchu płaczu, dziecko nagle gwałtownie zamilkło, co wywołało całkowitą panikę u Marka. Przeraził się oczywiście, że spełnia się właśnie najgorszy z możliwych scenariuszy. Gdy w końcu się opanował, wezwał pogotowie, któremu z trudem wytłumaczył co zaszło. - Płakał, ale teraz przestał. Nie wiedziałem co robić... Dobrze, że panowie przyjechali... Już syneczku, zaraz wszystko będzie dobrze - powie śmiertelnie przestraszony Marek. I doda po chwili - Musiałem się odwrócić na chwilę... Przekręcił się i spadł. Nie zauważyłem, to była sekunda - wyjąkał mężczyzna W przypadku tak malutkiego dziecka konieczna będzie natychmiastowa wizyta w szpitalu, na szczęście jednak życie Szymka nie jest zagrożone. Mężczyzna natomiast po tej tragedii zdecyduje się oddać synka siostrze zmarłej Natalii. ZOBACZ TAKŻE: 
  1. Warszawie grozi blackout? Stolica nie wyrabia z zapotrzebowaniem na prąd
  2. Wiemy, kiedy Beata Szydło stanie przed sądem. Jest termin rozprawy
  3. Anna Lewandowska zdemaskowana! Lekarz ujawnia, jakie zabiegi przeszła
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News