Gwiazda Na wspólnej ośmieszyła się przed fanami. Internet turla się ze śmiechu

Gwiazda Na wspólnej ośmieszyła się przed fanami. Internet turla się ze śmiechu

"Na Wspólnej" bez wątpienia jest jednym z najbardziej lubianych polskich seriali telewizyjnych, które fani śledzą od wielu lat. Widzowie uwielbiają również bacznie obserwować życie prywatne swoich ulubionych aktorów, jednak tym razem jedna z gwiazd serialu zrobiła coś, czego internauci nie mogli jej przepuścić. 

"Na Wspólnej" emitowane jest od początku 2003 roku, a cała jego fabuła skupia się na losach przyjaciół z domu dziecka, którzy po osiągnięciu sukcesu w życiu decydują się na założenie spółdzielni mieszkaniowej zarządzającej apartamentowcem przy tytułowej ulicy Wspólnej w Warszawie. Oczywiście widzowie nie ograniczają się tylko do oglądania kolejnych odcinków produkcji TVN i równie uważnie obserwują wszystkie plotki dotyczące ich ulubionych aktorów występujących w serialu oraz ich profili na portalach społecznościowych. To właśnie na jednym z nich uwielbiana aktorka pokazała coś, co totalnie rozśmieszyło jej fanów.

Gwiazda "Na Wspólnej" ośmieszona

Marta Wierzbicka jest jedną z ulubionych gwiazd serialu "Na Wspólnej". Wciela się tam w rolę Aleksandry Zimińskiej - córki Danuty i Marka. Aktorka cieszy się dużym powodzeniem u mężczyzn od samego początku swojej kariery, a jej niezwykła uroda często komentowana jest w internecie. Dziewczyna sama lubi publikować odważne zdjęcia, które natychmiast zyskują uznanie fanów i cieszą się niezwykłą popularnością, tym razem jednak coś poszło nie tak i cały internet turla się ze śmiechu. Młoda aktorka postanowiła opublikować na swoim Instagramie zdjęcie, na którym szczególną uwagę przykuwają jej nogi. Ubrana jest jedynie w duży, męski sweter, majtki oraz długie, białe podkolanówki. Cel został osiągnięty, rzeczywiście wszyscy fani - a zwłaszcza ta męska część - żywo komentuje zdjęcie, jednak nie do końca tak, jak celebrytka to sobie wymarzyła.

Fani jej nie odpuszczą

Pojawiły się liczne komentarze wyśmiewające aktorkę za to, że przy zdjęciu nieudolnie usiłowała eksperymentować z Photoshopem, a wszystko przez nienaturalnie szczuple wyglądające udo.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ - A ten Rex to gryzie w łydkę - pisze internauta. - ... a na pewno udo ugryzł w photoshopie - dodaje kolejna osoba. - Zdjęcie ładne, ale z tym udem to faktycznie coś jest nie tak. Stawiam na zabawy photoshopem i to dosyć brutalnie nieudane - ocenia fan. Na Wspólnej Fot. Instagram/mtttttm ZOBACZ TAKŻE: 
  1. Tragiczna sytuacja w Barwach Szczęścia. Gwiazda serialu pójdzie siedzieć
  2. Anna Lewandowska zlinczowana! Poważne zarzuty
  3. Gwiazda znana z TVN walczy o życie! Jej świat legł w gruzach
  4. Znaki zodiaku i to, jak chcą być KOCHANE
  5. Znaki zodiaku, które są najbardziej zdystansowane i CHŁODNE
Następny artykuł