Dramat umierającej postaci Na Wspólnej. Odejście ukochanego ją dobije
Wiadomości Pikio - 20 Grudnia 2018

Dramat umierającej postaci Na Wspólnej. Odejście ukochanego ją dobije

Na Wspólnej jest od lat jednym z najbardziej znanych seriali w polskiej telewizji. Widzowie szybko zżyli się więc z bohaterami, których prywatne zawiłości wywołują wśród publiczności ogromne emocje. W 2805. odcinku, wyemitowanym już w styczniu, dojdzie jednak do naprawdę smutnych wydarzeń, które już dziś martwią fanów.

W środę, 9 stycznia 2019 roku na antenie TVN zostanie wyemitowany przełomowy dla uwielbianej grupy bohaterów odcinek "Na Wspólnej". Największe emocje sprowokuje wątek chorej, przebywającej w szpitalu Gosi, u której specjaliści podejrzewają guza mózgu.

Na Wspólnej: Błażej porzuci chorą Gosię. Co doprowadzi do rozstania pary?

Kobietę odwiedzi w szpitalu jej ukochany, Błażej. Żona będzie dla niego jednak niezwykle niemiła oraz oschła. Chociaż mężczyzna niezwykle martwi się o partnerkę, ta będzie go traktowała w coraz gorszy, naprawdę poniżający sposób. Widzowie podejrzewają oczywiście, że zachowanie Gosi może mieć związek z objawami jej poważnej choroby. Błażej nie wytrzyma już jednak kolejnych nieprzyjemności ze strony Gosi i zdecyduje się od niej odejść. Fakt ten wstrząśnie kobietą, która nie spodziewa się zapewne tak stanowczych kroków ze strony męża. Jak podają media, bohaterka "Na Wspólnej", która jakiś czas wcześniej będzie poważnie zastanawiała się nad odebraniem sobie życia, a nawet stanie już na parapecie okna, aby z niego skoczyć, całkowicie załamie się decyzją ukochanego Błażeja i nie będzie wiedziała, co ma zrobić oraz jak się zachować.

Na co choruje Gosia w "Na Wspólnej"?

Są jednak także dobre wiadomości dla fanów popularnej serii stacji TVN - Gosia dowie się wkrótce, że wcale nie ma guza mózgu. Wciąż nie wiadomo jednak, jaką diagnozę usłyszy. Zmienne nastroje, nieprzewidziane, odmienne zachowanie oraz ogromne zmęczenie nawet przy najmniejszej aktywności podejmowanej przez młodą matkę bez wątpienia nie wróżą niczego dobrego.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
GłówneKrzysztof Jackowski i inni nie mogli już dłużej milczeć. To wydarzy się w 2019 roku, straszne wizjeCzytaj dalej
Fani zastanawiają się obecnie, czy Błażej ostatecznie zdecyduje się więc jednak dać Gosi jeszcze jedną szansę i niezmiennie będzie ją wspierał w walce z poważną chorobą. Tego wątku producenci "Na Wspólnej" nie chcą jednak na razie wyjaśnić. O szczegółów niezwykle skomplikowanej, przykrej dla widzów sytuacji przebywającej w szpitalu bohaterki oraz jej rodziny więcej dowiemy się już w styczniu 2019 roku.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Gwiazda M jak Miłość jeszcze nigdy nie zaskoczyła tak swoich fanów. Piękny prezent na Święta!
  2. Ile kosztują świąteczne pierogi u Magdy Gessler? Cena wywołała ogromną dyskusję
  3. Cały świat usłyszał, co syn księżnej Kamili sądzi o Meghan Markle. Poruszenie na Wyspach
  4. Polka obok Rihanny i Kanye Westa na liście 100 najważniejszych influencerów. Kim jest?
  5. Nie żyje uwielbiana gwiazda Polsatu, TVN, TVP. Grała w Hotelu 52, Drugiej Szansie, Na dobre i na złe i wielu innych
ZAMIANA
Kinga RusinKinga Rusin i sekrety jej urody. Nie zgadniecie, od czego zaczyna dzień!Czytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News