Aneta z "Na Wspólnej" w szale! Wszystko przez Darka

Aneta z "Na Wspólnej" w szale! Wszystko przez Darka Źródło: Screen/youtube/TVN Series

"Na Wspólnej" nie przestaje zaskakiwać swoich widzów. Już w najbliższym odcinku będziemy świadkami przerażającej sceny. Aneta wpadnie w histeryczny szał, a wszystko przez zakochanego w byłej dziewczynie Darka.

"Na Wspólnej" jest jednym z najdłużej emitowanych polskich seriali, który cieszy się wielką popularnością wśród Polaków. Na każdy odcinek z niepokojem czekają tysiące widzów, obserwując zagmatwane losy swoich ulubionych bohaterów. 

Teraz fani serialu TVN kolejny raz będą świadkami wstrząsającej sytuacji, w którą trudno będzie uwierzyć. Aneta straci nad sobą panowanie i w "Na Wspólnej" dojdzie do niewyobrażalnego skandalu, a wszystko przez Darka. Prawnik jedną decyzją postawi na szali swoją adwokacką przyszłość, obecne stanowisko oraz małżeństwo, a wszystko dla o wiele młodszej kochanki. 

Darek podejmie zaskakującą decyzję, która zrujnuje mu życie

Kasia całkowicie owinęła sobie Darka wokół palca i teraz mężczyzna myśli wyłącznie o tym, jak zdobyć jej serce. Zacznie robić wszystko, by zwróciła na niego uwagę i posunie się w tym do zaskakujących decyzji. Choć miał bronić Burskiego, ostatecznie ujawnił nagranie udowadniając, że jego klient naprawdę dopuścił się molestowania kilku kobiet, które go o to oskarżały. 

Jak można się domyślić, taka decyzja rzeczywiście zrobiła wrażenie na Kasi, jednocześnie jednak całkowicie zniszczyła życie prawnika. Żbik będzie musiał stanąć przed komisją adwokacką, która dogłębnie prześwietli sprawę i oceni jego zachowanie. Ostatecznie Darek zostanie zawieszony w prawach wykonywania zawodu na pół roku, a to nie koniec jego problemów. Popalić da mu również Aneta, która całkowicie straci nad sobą panowanie. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Aneta z "Na Wspólnej" wpadnie w szał i pozbędzie się męża

Aneta dostanie prawdziwej furii i w całym zamieszaniu i emocjach zwolni Darka ze swojej kancelarii, jednocześnie żądając od niego rozwodu, co wcale nie okaże się dla niego dotkliwym ciosem. 

Po spotkaniu z komisją adwokacką bohater zaprosi do swojego mieszkania oczarowaną jego zachowaniem Kasię, co jeszcze bardziej rozsierdzi Anetę. W "Na Wspólnej" posypie się wiele ostrych i nieprzyjemnych słów, niestety jednak na ostateczne rozwiązanie trudnej sytuacji przyjdzie nam trochę poczekać. Wszystko wskazuje na to, że Żbik gotów jest na każdy krok, byle związać się z dużo młodszą od Anety kochanką, jednak czy jest gotów poświęcić z tego powodu swoją karierę zawodową? Odpowiedź na to pytanie z pewnością pojawi się już w kolejnych odcinkach serialu. 

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Lubiana aktorka z "M jak Miłość" straciła córkę. Młoda dziewczyna zmarła w męczarniach na raka
  2. MAKABRYCZNE morderstwo! Trójka maturzystów brutalnie zamordowała 22-latkę. Po wszystkim poszli na pizzę
  3. Młody chłopak dla żartów wspiął się na bramkę trakcyjną. Wielką tragedią zakończyło się zetknięcie z prądem
  4. Julia Wieniawa zmęczona wyniszczającą chorobą. "Mnóstwo wyrzeczeń"
  5. Urbański zastygł na wizji. Największa wpadka w historii Milionerów

Źródło: Super Express

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News