Widzowie "Na Wspólnej" będą wstrząśnięci! Wielka afera i tragiczna śmierć bohatera serialu?

Widzowie "Na Wspólnej" będą wstrząśnięci! Wielka afera i tragiczna śmierć bohatera serialu? Źródło: Screen/youtube/TVN Series

"Na Wspólnej" przygotowało dla fanów coś przerażającego. Wszyscy będą wstrząśnięci, bo wielka afera niesienie ze sobą poważne konsekwencje. Uwielbiany bohater serialu może tragicznie zginąć.

"Na Wspólnej" nie pozwala fanom tracić czujności ani na moment. Na ekranach wciąż dochodzi do zaskakujących zwrotów akcji i tragicznych sytuacji, których nikt nie jest w stanie przewidzieć. Teraz kolejny raz musimy przygotować się na coś wstrząsającego. 

Okazuje się, że afera nagłośniona przez Krzysztofa nieść może za sobą straszne konsekwencje. Uwielbiany przez widzów bohater "Na Wspólnej" przez wielki skandal może tragicznie stracić życie. Takiego obrotu sprawy widzowie serialu na pewno się nie spodziewali. TVN stanęło na wysokości zadania. 

Ujawniona afera przyniesie wielkie niebezpieczeństwo. Czy bohater "Na Wspólnej" straci życie? 

Afera ujawniona przez Krzysztofa rozpętała gigantyczną burzę, ale i wpłynęła na jego życie prywatne. Basia już nie wraca do domu, bo twierdzi, że nie tęskni za mężem, który i tak przez pracę nie ma na nic czasu. 

Bohater "Na Wspólnej" rzeczywiście daje się ponieść medialnemu szumowi, który powstał po ujawnieniu przez niego wielkiej afery. Zapomina o wszystkim wokół i wciąż mówi tylko o swoim odkryciu. W najbliższym odcinku jednak dojdzie do sytuacji, która może być pokłosiem opublikowanych przez niego informacji. Gdy pójdzie do bankomatu, bestialsko napadnie na niego dwóch mężczyzn. Nie będą mieli dla niego żadnej litości i skatują go do nieprzytomności. Cała sytuacja wygląda tragicznie i wszystko wskazuje na to, że może zakończyć się śmiercią bohatera, lecz na ostateczną wiadomość widzom przyjdzie jeszcze trochę poczekać. To jednak nie koniec emocji w zbliżającym się odcinku. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Marta wciąż nie może poradzić sobie z Ksawerym. Chłopak wpadł na szalony pomysł

Ogromne emocje wywoła również Ksawery, który wraz z kolegą wpadnie na wstrząsający pomysł. Chłopcy ukradną z baru Ziębów butelkę whisky i sami ją wypiją. Kompletnie zalanych złapie ich Maria. Marta natychmiast dowie się o całej sytuacji i nakrzyczy na syna, ten jednak w ogóle się tym nie przejmie. 

W przypływie desperacji Marta zadzwoni do swojego byłego męża, który porozmawia z Ksawerym. Ten oświadczy mu, że nie chce już mieszkać z mamą, co będzie potwornym ciosem dla bohaterki. 

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. To OBRZYDLIWE! Córka ukrytą kamerą nagrała, co opiekunka wyprawia z jej chorą matką. Tego aż nie da się oglądać! Nóż się otwiera w kieszeni!
  2. Cała prawda o karierze Roksany Węgiel. To, co powiedziała zwali was z nóg. Fani są w szoku!
  3. Tragedia na zachodzie Polski. Wielu mieszkańców we łzach informuje o najgorszym, spotkał ich dramat
  4. Godlewska twierdzi, że została zgwałcona ze szczególnym okrucieństwem. Porażające nagranie w sieci
  5. Koszmarny wypadek wstrząsnął mieszkańcami. TVP przekazała tragiczną wiadomość, nie żyją 4 osoby
  6. Gwiazdor "Kiepskich" Grabowski wstrząsnął fanami. Porażająca prawda o domu aktora

Źródło: Interia

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News