YouTube Birthday Cake TV
Irmina Jach - 26 Lipca 2020

Aktor "Na Wspólnej" nie wytrzymał. Zdradził, co dzieje się na planie, w TV nic nie widać

"Na Wspólnej" zadebiutowało na antenie TVN przed siedemnastoma latami. Serial doczekał się 3080 odcinków. Telewidzowie z zapartym tchem śledzą perypetie państwa Ziębów i ich przyjaciół. Jeden z przedstawicieli młodego pokolenia serialowych aktorów, Michał Kurek, który wciela się w rolę Czarka Łomacza, postanowił zdradzić nam kulisy produkcji. Niesamowite, co dzieje się na planie!

Michał Kurek, młody aktor występujący w serialu "Na Wspólnej" nie wytrzymał, postanowił zdradzić nam, co dzieje się na planie serialu. Wiadomości zza kulis są naprawdę zaskakujące. Nikt nie spodziewał się tego, że tak wyglądają relacje pomiędzy popularnymi artystami. Fani kultowej produkcji TVN będą zaskoczeni.

Polsat ostrzega przed niebezpieczeństwemPolsat przekazał pilne ostrzeżenie. Wszystko zacznie się już dzisiaj, duże zagrożenieCzytaj dalej

"Na Wspólnej": Aktor zdradził, co dzieje się na planie

Młody aktor przyznał, że debiut na planie "Na Wspólnej" był nieco stresujący. Dzień przed rozpoczęciem zdjęć zatelefonowała do niego kostiumolog, która zapytała, czy nie mógłby zabrać ze sobą własnych korków do gry w piłkę nożną. Pytanie było bardzo nietypowe - tak duża produkcja, jak serial TVN, posiada zwykle dobrze wyposażoną garderobę. Sytuacja wprowadziła go w konsternację, także dlatego, że nigdy nie praktykował tej dyscypliny sportowej. Okazało się, że będzie musiał przejść przyspieszony trening - pierwsza scena, w której miał zagrać, wymagała rozegrania prawdziwego meczu.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Martyna Wojciechowska ma córkęPrzykre informacje o córce Martyny Wojciechowskiej, mało kto wiedział. "Zostaje tylko modlitwa"Czytaj dalej

- Znałem scenariusz, ale nie wiedziałem, że mój bohater naprawdę będzie musiał rozegrać mecz, a do tego trafić w bramkę. Nie ukrywam, że nigdy za specjalnie się z tym sportem nie lubiłem. Niemniej jednak jakoś poszło, trochę było przy tym śmiechu, bo wielokrotnie to piłka mnie ogrywała - przyznaje Michał Kurek.

Teraz, wiele miesięcy po debiucie, sytuacja z korkami i meczem piłkarskim, jest tylko zabawnym wspomnieniem W debiucie w "Na Wspólnej" towarzyszył mu młodszy kolega, Natan Czyżewski, z którym połączyła go prawdziwa przyjaźń. Dzięki autentycznej relacji, jaka ich połączyła, ich aktorski duet wypada na ekranie świetnie. Mężczyźni mieli przed sobą niełatwe zadanie - musieli zagrać rodzące się uczucie romantyczne. Znakomicie podołali temu zadaniu, o czym świadczą pozytywne komentarze otrzymane od widzów serialu "Na Wspólnej" po popularnej scenie pocałunku.

Michał Kurek wyznał, że aktorzy pracujący na planie przyjęli go bardzo ciepło. Przyznał, że wspaniały kontakt, który łączy artystów i osoby z produkcji sprawia, że praca na planie to czysta przyjemność. Aktorzy, bez względu na dzielące ich pokolenia, darzą się wzajemnym szacunkiem i sympatią.

Dzisiaj grzeje:

1. Mamy potwierdzenie. Żywioł uderzy w Polskę

2. Najgorsza wiadomość z samego rana. Nie żyje legenda telewizji

3. Jego głos czarował całe pokolenia. Nie żyje legendarny śpiewak, odszedł dzień po swoich urodzinach

- Relacje są naprawdę bardzo dobre. To jest jeden wielki 18-letni organizm. Bardzo dobry kontakt mam nie tylko z aktorami, ale całą produkcją - reżyserzy, kostiumy, scenografia, charakteryzatorki... To chyba jeden z sukcesów tego serialu. Udało mu się stworzyć zespół, w którym każdy traktuje się z szacunkiem, w którym praca jest przyjemnością - mówi Michał Kurek.

Młody aktor zdradził, że największym zaskoczeniem był dla niego fakt, że serialowa ulica Wspólna nie znajduje się na terenie Warszawy. Razem z Bożeną Dykiel, Mieczysławem Hryniewiczem, Grażyną Wolszczak i innymi aktorami spotykają się na planie poza miastem.

Dla mężczyzny serial TVN jest jednym z najważniejszych doświadczeń aktorskich. 25-latek jest absolwentem wrocławskiej filii Akademii Sztuk Teatralnych im. Stanisława Wyspiańskiego w Krakowie. Telewidzowie z pewnością znają go z produkcji takich jak "Miłość na zakręcie" i "Komisarz Alex", a także z wywiadów w śniadaniówce "Dzień dobry TVN". Michał Kurek jest aktywnym aktorem teatralnym. Można oglądać go między innymi w sztukach wystawianych przez Teatr im. Wandy Siemaszkowej w Rzeszowie.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wstrząsające sceny podczas pogrzebu. Żałobnicy nagle usłyszeli przeraźliwe krzyki z trumny, wszyscy zamarli
  2. Tragiczna wiadomość z samego rana. 33-letnia gwiazda została znaleziona martwa w parku, policja bada okoliczności śmierci
  3. Porażające doniesienia o uwielbianej gwieździe Polsatu. Jest źle, z każdym dniem coraz gorzej
  4. Kazimierz Marcinkiewicz szuka pracy. Treść ogłoszenia zwala z nóg
  5. Justyna poszła z synami na plażę. Bezczelność, usłyszała od nich komentarz, który ścina z nóg
  6. Nie żyje aktor znany z największych hitów z TVP, TVN i Polsatu. Żona przekazała tragiczne informacje
  7. NBP ma bardzo złe wieści dla pracowników. Niektóre marzenia muszą odłożyć w kąt
  8. Niewiarygodne, Edyta Górniak przyłapana w McDonald's. Zrobiła zakazaną rzecz, mamy zdjęcie
  9. Ząb wypadł dziennikarce na antenie. Wszystko emitowano na żywo, widzowie nie mogą uwierzyć

Nawet najpiękniejsze paznokcie hybrydowe nie ukryją prawdy jaką odczytać można po kształcie kciukaZawsze warto patrzeć ludziom na dłonie. Kształt kciuka mówi o nich wszystko, na jeden typ trzeba uważaćCzytaj dalej

Źródło: Michał Kurek

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News