Tragedia w Na Wspólnej. Główna bohaterka ukryje wszystko przed policją, wypadek, który na długo utkwi w pamięci widzów

Tragedia w Na Wspólnej. Główna bohaterka ukryje wszystko przed policją, wypadek, który na długo utkwi w pamięci widzów Źródło: youtube.com/tvn

"Na Wspólnej" kolejny raz postanowiło zaskoczyć wszystkich widzów. W kultowej produkcji telewizji TVN dojdzie do całkowicie nieoczekiwanego zwrotu akcji, który dla wielu miłośników serialu będzie wprost ciężki do uwierzenia. Jedna z głównych postaci serii dopuści do wypadku samochodowego i ucieknie z miejsca zdarzenia. Tego nie dało się przewidzieć.

"Na Wspólnej" dostarczy kolejną dawkę kontrowersji polskim widzom. Jedna z głównych postaci kultowej telenoweli stacji TVN dopuści do wypadku samochodowego, a później ucieknie z miejsca zdarzenia. Takiego zachowania lubianej mieszkanki kamienicy nie spodziewał się nikt. Sama aktorka wcielająca się w rolę bohaterki postanowiła zabrać głos w budzącym wielkie emocje wątku.

"Na Wspólnej" z kontrowersyjnym wątkiem. Telenowela nie obędzie się bez skandalu

W jednym z najnowszych odcinków serialu telewizji TVN, Weronika grana przez Renatę Dancewicz potrąci wieczorową porą przechodnia jadąc samochodem. Mieszkanka kamienicy na ulicy Wspólnej tak bardzo zestresuje się sytuacją, że ucieknie z miejsca zdarzenia. Jak się okaże, przez ją decyzję o nieudzieleniu pomocy w śpiączkę zapadnie znana sportsmenka, która miała nieszczęście znaleźć się pod kołami prowadzonego przez lubianą bohaterkę.

Sama Dancewicz, bardzo poruszona całą sprawą, postanowiła opowiedzieć o tym wszystkim, czego dokonała grana przez nią bohaterka.

- Będzie zamieszana w bardzo niefortunne zdarzenie. Z zawodu jest prawniczką, co nie oznacza, że zawsze zachowuje się na medal. Tu stanie się inaczej i będzie miała o to do siebie ogromny żal - opowiada Dancewicz w wywiadzie

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Czy Weronika przyzna się do winy?

Weronika, słysząc o tragedii, do jakiej doprowadziła, będzie przerażona i zamknie się w swoim mieszkaniu przed bliskimi i policją, której zacznie się obawiać. Mimo że nie zabiła, to wprowadzenie w śpiączkę znanej sportsmenki będzie kosztowało ją wiele nerwów. Jak na razie aktorka wcielająca się w rolę Weroniki wolała nie mówić, jakie będzie rozwiązanie tego wyjątkowo emocjonalnego wątku.

- Jadąc w ciemności i deszczu autem, poczuje, że w coś uderzyła. Wysiądzie, sprawdzi, niczego nie zauważy i odjedzie. Tymczasem wkrótce okaże się, że potrąciła młodą sportsmenkę. Dziewczyna została na miejscu wypadku i zapadła w śpiączkę. Weronika nie będzie w stanie się do tego przyznać. - mówi Dancewicz.

ZOBACZ TAKŻE

  1. "Od niego wszystko się zaczęło". Polsat przekazał Polakom smutne informacje. Nie żyje Zbigniew Nowek
  2. Media tego nie zauważyły. Niesamowite zachowanie syna Wiśniewskiego za kulisami festiwalu w Opolu
  3. Aneta wstydzi się pokazywać z otyłą córką. "To nie moja wina"
  4. Iwona zorganizowała kultowe wiejskie wesele. Od przyjaciół z miasta usłyszała tak przykre słowa, że aż boli na samą myśl

Źródło: Interia

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News