Miłośnicy "Na Wspólnej" do głębi oburzeni. Nie chcą w serialu kontrowersyjnego aktora, spadła na niego lawina hejtu

Miłośnicy "Na Wspólnej" do głębi oburzeni. Nie chcą w serialu kontrowersyjnego aktora, spadła na niego lawina hejtu

"Na Wspólnej" jest jednym z ulubionych seriali, które produkuje stacja TVN. Okazuje się, że decyzja o włączeniu do obsady kontrowersyjnego aktora nie spodobała się widzom, którzy nie kryją swojego oburzenia. Na młodego aktora spadła lawina hejtu.

"Na Wspólnej"  można oglądać w telewizji TVN już od wielu lat. Widzowie, którym stacja nieustannie dostarcza emocji, pokochali serial i bohaterów, których mają szansę oglądać w codziennie pojawiających się odcinkach. Najnowsza wiadomość o tym, że do aktorów dołączy jedna z najbardziej kontrowersyjnych postaci w polskim show-biznesie nie spodobała się widzom, którzy zdecydowanie nie ukrywają swojego niezadowolenia. 

Kontrowersyjny aktor w "Na wspólnej"

Na Instagramie młodego chłopaka znanego z uczestnictwa w programie "Big Brother" i w serialu TVN "19 plus" pojawiła się informacja, że wraz z rozpoczęciem nowego roku wystąpi w serialu "Na Wspólnej". 

- Cześć, niespodzianka, z tej strony Łukasz, znacie mnie z serialu "19 plus" i "Big Brothera". Od nowego roku będę wcielał się w postać Davida w serialu "Na Wspólnej". Będzie bardzo dużo emocji, nie może was zabraknąć - przekazał. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Łukasz Darłak nie kryje ekscytacji z graniu w "Na wspólnej", a widzowie nie kryją, jakie mają zdanie na temat jego udziału w hitowej produkcji TVN. Udział w kontrowersyjnym programie "Big Brother" sprawiła, że nikt nie patrzy na niego z uśmiechem. 

Widzowie "Na Wspólnej" reagują oburzeniem na propozycję producentów

Okazuje się, że widzom "Na Wspólnej" nie przypadł do gustu ten pomysł. W komentarzach pojawiły się nieprzyjemne słowa, które jednoznacznie wskazują na brak talentu aktorskiego, który można już było dostrzec w programie "19 plus". 

- Wrócę do oglądania jak ten ktoś przestanie się tam pojawiać... - napisał jeden z internautów. 

Dzisiaj grzeje: 1. Piekło w warszawskim autobusie. Koszmar niepełnosprawnej trwał kilka godzin

2. Ogromny pożar w zachodniej Polsce. Ponad 700 osób ewakuowanych, trwa walka z czasem

To tylko jeden z morza komentarzy, które pojawiły się w sieci. Wiadomość o tym, że Łukasz Darłak zacznie regularnie grać w "Na Wspólnej" spowodowała prawdziwą lawinę hejtu na chłopaka, który próbuje swoich sił w serialu. 

Najlepsze newsy dnia:

    1. Kolor ziemniaka jest istotny dla naszego zdrowia. Szczególnie jednego powinniśmy unikać
    2. Żona Krzysztofa Piątka to najprawdziwsza piękność. Jej zdjęcia podbijają internet (FOTO)
    3. Na drodze spotkała kobietę z gromadą psów. Gdy przyjrzała się im bliżej, natychmiast wyciągnęła telefon
    4. Natalia Kukulska w dobitnych słowach o Viki Gabor. 12-latka długo ich nie zapomni
    5. Agonia dziecka trwała dniami, z głodu jadło proszek do prania. Jego mama w tym czasie oddawała się haniebnym czynnościom  

źródło: radiozet

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News