Śmierć znanej aktorki nadal przeżywana jest dotkliwie przez wielu jej fanów. Już wkrótce otrzymają oni jednak coś, co być może choć trochę poprawi ich nastrój.

Po niemal dwóch latach od śmierci Anny Przybylskiej ukazać ma się jej biografia. Jej rodzina w końcu wyraziła zgodę na jej autoryzację.

Matka aktorki wyznaje, że wydanie tego typu książki nie było dla niej łatwą decyzją. Potrzebowała czasu, by to zaakceptować

Długo nie zgadzałam się na tę publikację, wszystko było jeszcze zbyt świeże. Raz jedyny udzieliłam wywiadu, który ukazał się w „Wysokich Obcasach”. Po raz pierwszy pomyślałam wtedy, że może warto, by ludzie, którzy kochali moją córkę – a dowody tego uczucia spotykają mnie do dzisiaj – zachowali w pamięci obraz takiej Ani, jaką była naprawdę. Nie ten wykoślawiany w szukających często taniej sensacji mediach, ale prawdziwy. Taki, który mogą znać tylko najbliżsi. I że chciałabym móc taką książkę dać w prezencie wnukom – mówi Krystyna Przybylska.

Biografia napisana została przez Grzegorza Kubickiego i Macieja Drzewickiego – dziennikarzy trójmiejskiej Gazety Wyborczej. W księgarniach ma pojawić się 27 września obecnego roku.

 

...

Zobacz również