Na jaw wyszedł wstydliwy sekret prezenterki, którą znają wszyscy oglądający TVP. W oczach opozycji zawsze była ona jedynym z symboli negatywnych zmian. Teraz krępująca prawda z jej udziałem ujrzała światło dzienne. Czy wpłynie to negatywnie na karierę pod skrzydłami prezesa TVP Jacka Kurskiego?

O tym, że Danuta Holecka chciała zrobić karierę w telewizji nie trzeba mówić. Dla opozycji prowadząca „Wiadomości” w TVP stała się symbolem czystek wśród pracowników, jakich dokonał prezes Kurski po objęciu swojego stanowiska. Choć Holecka wydaje się być wzorową dziennikarką to jednak na jaw wyszedł wstydliwy sekret prezenterki.

ZOBACZ TAKŻE: Holecka na wylocie. Tego co zrobiła, prawica jej nie wybaczy

Danuta Holecka ma wstydliwy sekret

Inni dziennikarze zwrócili uwagę na to, że mąż Holeckiej zanim związał się z nią był… rozwodnikiem. Dziennikarka, będąca symbolem konserwatywnej „dobrej zmiany”, żyjąca w takim związku, to co najmniej zaskoczenie.

Kwestia rozwodów jest w końcu nieakceptowana przez środowiska kościelne i mocno konserwatywne. Czy to, że Danuta Holecka, żona rozwodnika prezentuje w TVP „Wiadomości”, nie zaszkodzi jej wizerunkowi? Nie wiadomo jak na tę sytuację zareaguje prezes Kurski, który, przypominamy – również jest po rozwodzie.

ZOBACZ TAKŻE: Prezenterka „Wiadomości” musi wybrać. Własny syn albo kasa z TVP

Źródło: otymsiemowi.pl

Podarte spodnie Prokopa, buty Ziemca i u*** stół Durczoka - największe wpadki w polskiej telewizji [ZOBACZ!]


Z TAKĄ obstawą przy bankomacie nikt cię nie ruszy!

...

Zobacz również