Na jaw wyszedł sekret prezenterki TVP. To koniec jej kariery?

Na jaw wyszedł sekret prezenterki TVP. To koniec jej kariery?

Od czasu słynnych "czystek" wprowadzonych przez Jacka Kurskiego w Telewizji Polskiej to właśnie ona przejęła stery nad głównym wydaniem "Wiadomości". Nie ma najmniejszych wątpliwości, że jest najbardziej rozpoznawalną prezenterką. Teraz jednak wyszły na jaw niewygodne fakty z jej przeszłości.

Właśnie ujawniono nieznane dotąd szczegóły z życia dziennikarki Danuty Dunin-Holeckiej. Prezenterka wzbudza duże zainteresowanie, nic więc dziwnego, że postanowili jej się przyjrzeć z bliska również dziennikarze "Polityki". ZOBACZ TAKŻE: Tak manipulują nami telewizje! Ta sama wiadomość w wersji TVN i TVP

Wielkie marzenia z dzieciństwa

Dunin-Holecka już od małego marzyła o tym, żeby zostać gwiazdą telewizji. I to skryte marzenie chyba jej się spełniło, zważywszy na fakt, że obecnie gwiazda głównego wydania "Wiadomości" zarabia 40 000 zł miesięcznie. Choć Holecka niechętnie mówi o swoim życiu prywatnym, to dziennikarzom "Polityki" udało się wyciągnąć kilka ciekawych faktów z przeszłości prezenterki. Prywatnie jest ona żoną Krzysztofa, z którym ma dwóch synów bliźniaków: Juliana i Stefana. Dziennikarka poznała swojego męża w Holandii, gdzie pojechała do pracy sezonowej i zbierała warzywa.

Ślub z rozwodnikiem

Krzysztof zajmował się wówczas organizowaniem ludzi do pracy za granicą i szczegółów ich wyjazdu. Danuta została jego drugą żoną. Wcześniej Krzysztof rozwiódł się z pierwszą małżonką, co dla głęboko wierzącej Holeckiej zapewne musiało być pewnym zgrzytem, bo przecież rozwody i katolicyzm kłócą się ze sobą. W domu Holeckiej króluje prezent od Marii Kaczyńskiej. Pierwsza dama podarowała jej na Gwiazdkę porcelanowy dzwoneczek do dyscyplinowania męża. Kiedy jego dźwięk rozbrzmiewa, oznacza to ważną rodzinną naradę, na którą powinni stawić się niezwłocznie wszyscy domownicy.

Szokujące fakty z życia dziennikarki

Dziennikarka nigdy nie kryła się ze swoimi konserwatywnymi poglądami, pielęgnowaniem tradycyjnych wartości i takiego modelu rodziny. Prawdopodobnie bardzo dobrze odnalazła się w Telewizji Polskiej po objęciach rządów Kurskiego, dlatego że jej prywatne poglądy są bardzo bliskie tych, które propaguje partia rządząca. Jedak nie tylko ślub z rozwodnikiem kładzie się cieniem na jej życiu. Mało kto wie, że ta konserwatywna prezenterka, zanim zaczęła współpracę z mediami, była krupierką w jednym z warszawskich kasyn. ZOBACZ TAKŻE: Ten pasek TVP Info przejdzie do historii! W Sejmie burda, a oni…
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News