Na jaw wyszedł intymny, wstydliwy problem Kanye Westa

Na jaw wyszedł intymny, wstydliwy problem Kanye Westa Źródło: Fot. Flickr (Kenny Sun) - Wikimedia Commons (Yiyi)

Pomimo poważnych problemów zdrowotnych Kanye West pozostaje wciąż jedną z największych gwiazd światowej muzyki. Jak każdy ekscentryczny twórca, ma on pulę zaskakujących, nietypowych zachowań, które okazują się często bardzo wstydliwe. O jednym z nich opowiedziała właśnie mediom żona artysty, Kim Kardashian.

Kim i Kanye tworzą kochającą się, zgraną rodzinę. Wkrótce na świat przyjdzie trzecie dziecko pary, które urodzi dla nich surogatka. Celebrytka coraz częściej zapraszana jest więc do różnego rodzaju programów telewizyjnych, których prowadzący chcą uzyskać jak najwięcej informacji na temat jej życia prywatnego.

Zadziwiające zwierzenie

Sama Kardashian bardzo chętnie pojawia się w telewizji, opowiadając o relacjach z mężem oraz dziećmi. Przy okazji swojego ostatniego występu w "Jimmy Kimmel Live!" zdradziła nawet widzom intymny, wstydliwy sekret swego partnera. - Zasypia dosłownie wszędzie. Jest na spotkaniu lub przedstawia mnie osobom, których nigdy wcześniej nie znałam, jesteśmy w restauracji, a on zaczyna chrapać przy stole - stwierdziła Kim Kardashian, a jej wyznanie rozbawiło i zdziwiło fanów popularnego małżeństwa.
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News