Najnowszy sezon „Kuby Wojewódzkiego” rozpoczął się z wielką pompą. Odcinek powstał w dzień piętnastolecia całego programu i aby zapewnić sobie jak największą oglądalność, prowadzący zaprosił do niego osoby, o których dziś mówi się naprawdę dużo. Dla części zaproszonych występ okazał się niestety ogromnym niewypałem.

Pierwszy gościem, który zasiadł na słynnej kanapie u Wojewódzkiego, był Tomasz Piątek. Autor bestesellera opisującego kontakty ministra Antoniego Macierewicza ze służbami ZSRR, a potem Federacji Rosyjskiej. Występ pisarza został jednak przyćmiony przez pewną parę.

Kuba Wojewódzki zaprosił do swojego programu Maritę Surmę, popularną Deynn i Daniela Majewskiego, znanego szerzej, jako MajewskiTrenuje. Nie wiadomo, co skłoniło dziennikarza do takiego połączenia gości, ale wiadomo już, że był to pomysł trafiony. Występ pary będącej z zawodu trenerami personalnymi wywołał prawdziwą burzę. Uwagę przykuły w szczególności wypowiedzi obojga sportowców. Jak wskazali użytkownicy Facebooka, eufemistycznie mówiąc, niemądre. Surma zapytana o powód ich sławy, wyczerpująco odpowiedziała: „Pokazujemy siebie, yyy”. Na szczęście dla niej z pomocą przybył jej partner, Daniel.

– Przekazujemy niezwykłość w zwykłości. Razem jesteśmy niezwykli w tym, że jesteśmy zwykli. To jest nasz fenomen – wyjaśnił zgrabnie Majewski.

W programie padły też słowa, które mogą obrazić żeńską część widowni. Wojewódzki zapytał pana Daniela o jego ulubione słowo, którym zdaniem dziennikarza jest „pedalski”. Trener personalny dosadnie wyjaśnił, co kryje się za tak częstym użyciem tego, co by nie mówić, obraźliwego przymiotnika.

– Ja nie piszę, że to coś dziwnego, ale że też coś takiego mam. Ten kolor różowy po prostu został tak skategoryzowany. A pedalskie zakupy to takie długie, jak kobieta wybiera i przebiera – powiedział MajewskiTrenuje.

...

Zobacz również

Ta makijażystka całkiem oszuka twój umysł!

Zobacz również