Na expose właśnie ogłoszono "Najważniejszy program RP na najbliższe 10 lat!"

Na expose właśnie ogłoszono "Najważniejszy program RP na najbliższe 10 lat!"

Mateusz Morawiecki podczas swego expose zdecydował się otwarcie ujawnić, co będzie dla niego "najważniejszym programem na najbliższe 10 lat". Ma on bezpośrednio pomóc młodym ludziom, którzy chcą dobrze rozpocząć dorosłe, samodzielne życie.

Morawiecki ujawnił dziś w Sejmie, że jednym z priorytetów polityki jego rządu będzie budowa milionów nowych, tanich mieszkań. Polityk zaznaczył, że zapotrzebowanie na nie istnieje już od lat, dlatego nie można już dłużej czekać z realizacją ważnego projektu. ZOBACZ TAKŻE: SZOK NA EXPOSE! Morawiecki spełni największe żądanie opozycji

"Najważniejszy program RP na najbliższe 10 lat!"

Jednocześnie upomniał on posłów opozycji znajdującej się na Sali Posiedzeń Sejmu. Stwierdził, że nie powinni oni śmiać się z jego propozycji, gdyż jest dużo bardziej istotna, niż może im się wydawać. ZOBACZ TAKŻE: Morawiecki totalnie odleciał na expose! Wariacka mowa o LEWANDOWSKIM Jego deklaracja pokazuje, że plan Prawa i Sprawiedliwości na rządzenie obejmuje nie najbliższe dwa, ale co najmniej 10 lat. Pewność siebie premiera jest niezwykle zaskakująca.
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News