Mało kto o tym wie. Magdalena Ogórek zaczynała w polskim serialu, który znają absolutnie wszyscy

Mało kto o tym wie. Magdalena Ogórek zaczynała w polskim serialu, który znają absolutnie wszyscy

"Na dobre i na złe" to serial, który pomógł niektórym osobom stać się gwiazdami i otworzył drogę do ról filmowych. Niewielu wie, ale również Magdalena Ogórek rozpoczynała karierę właśnie w tej produkcji TVP. Widzowie są zadziwieni.

"Na dobre i na złe" to wszystkim dobrze znany serial, którego fabuła toczy się w szpitalu w fikcyjnej miejscowości Leśna Góra znajdującej się nieopodal Warszawy. To właśnie w tej jednej lokalizacji dochodzi do szeregu niespodziewanych wydarzeń takich jak choćby częste, zaskakujące romanse głównych bohaterów. Co ciekawe, w serialu właśnie o takiej tematyce swoją karierę rozpoczęła Magdalena Ogórek, była kandydatka na prezenterka obecnie związana z Telewizją Publiczną. W jaką rolę się wcielała?

Magdalena Ogórek w "Na dobre i na złe"

Oglądając "Na dobre i na złe" widzowie zwracali uwagę na jedną z pielęgniarek, która zdecydowanie wyróżniała się na tle aktorów drugoplanowych. W 2002 roku z pewnością nikt nie zdawał sobie sprawy, że kiedyś rozpocznie karierę w polityce i nawet zechce kandydować na "prezydencki stołek" zdobywając prawie 300 tys. ważnych głosów z całej Polski. Okazuje się, że to nie wszystkie produkcje, w których brała udział Magdalena Ogórek. W 2003 roku pojawiła się na castingu do "Los Chłopacos". Rolę otrzymała. Następnie mogliśmy zobaczyć ja w "Czego się boją faceci, czyli seks w mniejszym mieście", czyli serialu, gdzie zagrała obok Cezarego Pazury. Widzowie pamiętają ją także z epizodu w "Lokatorach".
DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ I FILMEM

Kariera w polityce

Zanim kandydowała na stanowisko najważniejszej osoby w państwie stawiała pierwsze kroki odbywając staże w Kancelarii Premiera. Następnie współtworzyła sztab wyborczy Grzegorza Napieralskiego, gdy kandydował w 2010 na prezydenta. W 2011 kandydowała do Sejmu z ramienia SLD, ale nie udało jej się otrzymać mandatu poselskiego. Karierę na ten moment zakończyła w 2015, gdy nie udało jej się zostać prezydentem zajmując piąte miejsce, czyli uzyskując niecałe 2,5% głosów obywateli.

Kariera w mediach

Od 2016 roku prowadzi kontrowersyjne "W tyle wizji", gdzie komentuje na bieżąco sprawy dotyczące polityki polskiej i zagranicznej z humorystycznymi przerywnikami. Od czasu do czasu jest też publicystką w "Do Rzeczy", w którym to zaczęła redagować równolegle z otrzymaniem pracy w TVP. ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:
  1. Jaka fryzura ODMŁADZA po 40? Wyglądaj spektakularnie!
  2. Katarzyna Dowbor pokazała 85-letnią mamę! Wygląda jak MILION dolarów!
  3. Dramat Kingi Dudy. Przykre słowa Macieja Musiała, dla córki prezydenta to koniec 
  4. Służby ostrzegają. Nagła zmiana pogody przyniesie groźne rezultaty 
  5. Nie żyje światowej sławy aktor. Zabił go nowotwór 
  6. HGA Media - duży sukces firmy, szansa na karierę dla młodych
  Następny artykuł