Absolutnie kultowa postać umrze w "Na dobre i na złe". Fani są zdruzgotani i zrozpaczeni jak jeszcze nigdy wcześniej

Absolutnie kultowa postać umrze w "Na dobre i na złe". Fani są zdruzgotani i zrozpaczeni jak jeszcze nigdy wcześniej Źródło: Screen/ vod.tvp.pl

Scenarzyści Na dobre i na złe nie oszczędzają widzów serialu - przygotowali szokujący zwrot akcji, śmierć jednej z postaci. Dla niezadowolonych z tej decyzji widzów TVP jest jednak też pewna dobra wiadomość.

Na dobre i na złe wróciło po wakacyjnej przerwie i od początku serwuje widzom niemałą dawkę emocji. Scenarzyści są w formie, a ich kreatywność zostanie udowodniona już w najbliższych odcinkach kultowego serialu. Pewien wątek zostanie poprowadzony w kierunku, którego nie powstydziliby się twórcy najlepszych amerykańskich seriali. Scenarzyści zdecydowali się bowiem uśmiercić jedną z postaci.

Na dobre i na złe w obliczu śmierci

Widzowie obejrzą dramatyczne sceny w 750 odcinku Na dobre i na złe. Zostanie on wyemitowany 2 października w TVP 2. Nie ma wątpliwości, że będzie on długo wspominany. Warstwa fabularna dostarczy bowiem fanom całej huśtawki nastrojów. Na pewno wielu z nich nie będzie zadowolonych z kierunku, jaki obrali twórcy.

W 750. odcinku Na dobre i na złe zginie bowiem Anna Wilson, supermodelka, która ma za sobą trudną przeszłość - w młodości oddała swojego syna do domu dziecka. Uda jej się doprowadzić do spotkania z chłopcem, lecz Jędrek nie przywita jej z otwartymi ramionami. Będzie na nią wściekły.

Zdruzgotana Anna będzie miała potem wypadek samochodowy i trafi do szpitala w Leśnej Górze. Wiki nie uda się jej już uratować. Wygląda na to, że pożegnamy się z postacią Anny i grającą ją Martyną Kowalik. Wielu fanom może nie podobać się ta decyzja, bo aktorka - znana z wielu wybitnych kreacji teatralnych oraz występów w serialach - imponowała swoją grą. Na szczęście dla widzów TVP będących również miłośnikami Kowalik jest też dobra wiadomość.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Z serialu do serialu

Martyna Kowalik pojawi się w obsadzie innego kultowego serialu TVP, M jak miłość. Po raz pierwszy będzie można ją zobaczyć w 1457. odcinku, który zostanie wyemitowany już 30 września na TVP 2. 

Dzisiaj grzeje: 1. NIE ŻYJE wybitna Polka. W wieku 44 lat miała tragiczny wypadek
2. Córka dostała uwagę od polonistki. Mama była tak zdruzgotana treścią, że opublikowała ją w internecie

Kowalik wcieli się w Inkę, koleżankę ze studiów Magdy. W odcinku okaże się, że jej siostra Justyna jest ofiarą brutalnego męża. Inka poprosi o pomoc prawną w tej sprawie Brudzyńskiego. Nie wiadomo, na ile odcinków twórcy planują rozłożyć wątek Inki, ale bardzo możliwe, że tę postać - a zarazem grającą ją Martyna Kowalik - będzie można oglądać w TVP dłużej.

Najlepsze newsy dnia:

  1. GIGANT sprzedaży chce się wycofać z Polski. Wszystko przez handlowe niedziele
  2. Instagram Anny Przybylskiej tętni życiem. Wydarzyło się na nim coś niezwykłego. Będziecie płakać
  3. Doda zdecydowała się na wielką metamorfozę, którą utarła nosa hejterom. "Wszyscy, którzy pie****** głupoty, mogą pocałować mnie w d*pę"
  4. Absolutnie kultowa postać umrze w "Na dobre i na złe". Fani są zdruzgotani i zrozpaczeni jak jeszcze nigdy wcześniej
  5. Turbopromocja w Biedronce! Dzikie tłumy będą walić drzwiami i oknami, byleby tylko się załapać chociaż na końcówkę

Źródło: Jastrząb Post

Następny artykuł