Na dobre i na złe, metamorfoza gwiazdy
kadr serialu "Na dobre i na złe" TVP
Weronika Wasiak - 11 Października 2020

Pamiętacie Julkę z "Na dobre i na złe"? Dziś wygląda olśniewająco, niesamowita przemiana

Pamiętacie Julkę z "Na dobre i na złe"? Dziś wcielająca się w nią aktorka jest zjawiskowo piękną kobietą. Niewiarygodne, jak się zmieniła. Niewielu wie też, jak potoczyły się jej dalsze losy.

Dzięki "Na dobre i na złe" zyskała sporą popularność i szansę na osiągnięcie wielkiej sławy w aktorstwie. Już jako mała dziewczynka brawurowo udowodniła, że doskonale się na tym zna i już od pierwszych dni na planie, mimo młodego wieku i krótkiego stażu, wykazywała się niewiarygodnym profesjonalizmem. Jak dziś wygląda i czym się zajmuje?

Nauka zdalna w całej Polsce? Premier nie pozostawił żadnych wątpliwości, wielu załamie ręceNauka zdalna w całej Polsce? Premier nie pozostawił żadnych wątpliwości, wielu załamie ręceCzytaj dalej

Serialowa Julka z "Na dobre i na złe" zmieniła się nie do poznania

Przed laty wcielała się w postać Julki Burskiej, córki Zosi i Kuby. Gdy po raz pierwszy pojawiła się na planie hitu TVP, miała zaledwie kilka lat, a mimo to od razu doskonale odnalazła się w tym świecie i stanęła na wysokości zadania. Z czasem jednak wątek jej serialowych rodziców wygasał, zatem i ona zniknęła z fabuły, a widzowie ostatni raz widzieli ją w "Na dobre i na złe" kilka lat temu. Co przez ten czas zmieniło się w jej życiu?

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

ŚlubTeściowa dała zięciowi na ślubie karteczkę. Kiedy umarła, zdradził żonie jej zapierającą dech treśćCzytaj dalej

Przede wszystkim zmieniła się sama aktorka, czyli Sara Müldner. Dziś ma już 31 lat i jest zjawiskowo piękną kobietą. O jej życiu prywatnym wiadomo jednak niewiele, bo ona sama nie jest szczególnie aktywna w mediach społecznościowych. Z doniesień Plotka wynika, że aktorka po za angażem w "Na dobre i na złe" zyskała kilka propozycji innych ról, ale nie przyniosły one przełomu w jej karierze.

Dzisiaj grzeje:

1. Pilna konferencja Morawieckiego. Zapadła decyzja, nie ma odwrotu, wielkie zmiany w całej Polsce

2. Wielokrotnie widzieliśmy ją w TVP, niestety nie żyje. Jej kultowa rola na zawsze zostanie w pamięci widzów

3. Właśnie wykryto nowe, ogromne ognisko zakażeń w Polsce. Bardzo przykre informacje

Tabloid zdradza również, że Sara postanowiła skupić się na nauce w paryskiej szkole aktorskiej Cours Floren. Ukończyła także filozofię na Sorbonie. Odpowiedzi na pytania, czym się dziś zajmuje i jak wygląda jej życie prywatne, pozostają tajemnicą. Również na Facebooku aktorki, prócz kilku podstawowych informacji, na próżno wypatrywać pikantnych szczegółów.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Dzisiaj może być niebezpiecznie, instytut ostrzega. Trzeba się przygotować
  2. Nie żyje legenda polskiego boksu. Przegrał z ciężką chorobą, fani pogrążeni w żałobie
  3. Jolanta Kwaśniewska zmieniła się nie do poznania. Przeszła fenomenalną metamorfozę
  4. Klienci dużego banku w Polsce mogą stracić oszczędności. Pieniądze znikają z kont, wydano komunikat
  5. Ciężko chora 27-latka błaga o pomoc, lekarze odmawiają leczenia. Pokazała rozpaczliwe wiadomości
  6. Robert Lewandowski kontuzjowany. Wiemy, w jakim stanie jest kapitan reprezentacji Polski

Mężczyzna znalazł dziwne jajkoZnalazł na podwórku bardzo dziwne jajko. Kilka sekund później pękło, rzucił się do ucieczkiCzytaj dalej

Źródło: Plotek

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News