Wpadka twórców "Na dobre i na złe". Myśleli, że widzowie się nie zorientują?

Wpadka twórców "Na dobre i na złe". Myśleli, że widzowie się nie zorientują? Źródło: Screen/ Instagram/ paulina.galazka

Twórcy "Na dobre i na złe" zaliczyli wpadkę w swojej produkcji. Oczywiście, aby ją dostrzec, trzeba wykazać się spostrzegawczością i znajomością serialu, ale miała miejsce. Co ciekawe, to nie pierwsza taka sytuacja w tym serialu.

W "Na dobre i na złe" zauważono drobne niedopracowanie. Związane jest ono z postacią, w którą wciela się Paulina Gałązka. Jak zauważyło czujne oko dziennikarzy Super Expressu, aktorka już pojawiła się kiedyś w serialu, ale grała zupełnie inną postać. Czy twórcy mieli świadomość, że dublują obsadę?

Wpadka w "Na dobre i na złe". Ona już tu była

Paulina Gałązka nie dołączyła, wbrew pozorom, do obsady serialu TVP w zeszłym roku. W opowieści o lekarzach posługujących w szpitalu w Leśnej Górze pojawiła się już wcześniej, jako zupełnie inna postać. Odcinek 531 z jej udziałem został wyemitowany w 2013 roku.

Gałązka, która obecnie wciela się w postać Dominiki, wówczas była niejaką Magdą, ciężarną żoną przebywającego w szpitalu pacjenta. Nie da się ukryć, że wyglądała inaczej - wtedy miała kasztanowe włosy, teraz jasne, wówczas wcielała się też w kobietę w ciąży. Faktycznie, tylko osoby doskonale orientujące się w historii serialu mogli pamiętać tę postać i dostrzec niedopracowanie obsadowe.

Nie tylko Paulina Gałązka. Gościnne duble się zdarzają

Jak się okazuje, obsadzanie jednego aktora w kilku gościnnych rolach nie jest niczym niespotykanym. Jaki jest minus takiego rozwiązania? Uważni, wierni widzowie dostrzegą to i mogą uznać, że zabieg ma uzasadnienie fabularne, a na koniec pozostanie im konsternacja i zawód.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Tymczasem w samym "Na dobre i na złe" jest kilku aktorów, którzy wcielali się w kilka ról. Przykładami mogą być Filip Bobek (w serialu pojawił się już 14 lat temu), Agnieszka Pliszewska czy Marta Żmuda Trzebiatowska.

Dzisiaj grzeje: 1. Oskarżano ją o to, że byłą królową mafii. Zabrała głos po śmierci Staraka
2. Nie żyje 30-letnia piosenkarka. Zginęła w straszliwym wypadku, osierociła malutką córkę

Niedopracowanie należy więc odnotować, lecz nie powinno się przywiązywać do niej szczególnej uwagi. Nawet większym produkcjom regularnie przydarzają się znacznie większe wpadki. W ostatnim czasie głośno było o kubkach ze Starbucksa czy plastykowych butelkach po wodzie, które można było dostrzec w odcinkach ostatniego sezonu "Gry o Tron".

Najlepsze newsy dnia:

  1. Jesteś mamą lub tatą? Jeśli nie zdążysz do końca września, możesz stracić 1500 złotych
  2. Gwiazdor TVP przeżył śmierć kliniczną. Przerażające, zdradził, co zobaczył po tamtej stronie
  3. Gdy zobaczył Donalda Tuska schował się przed nim do szafy. Europoseł PiS ujawnił szczegóły incydentu
  4. Omyłkowo wysłał żenującego SMS-a do żony zamiast kolegi. Treść była dla kobiety poniżająca
  5. Mały syn powiedział mamie, że chce umrzeć. Zorganizowała dla niego akcją na niebywałą skalę

Źródło: Polsat News

Następny artykuł