Niesamowite! Od wielu dni bardzo głośno jest o odejściu Beaty Tyszkiewicz z „Tańca z gwiazdami”. Do tej pory kobieta była twarzą programu. Teraz wiemy, kim jest następczyni Tyszkiewicz. Fani są w ekstazie!

Odejście Beaty Tyszkiewicz było dla fanów „Tańca z gwiazdami” ogromnym ciosem. Nie umieli sobie wyobrazić popularnego programu bez niej.

ZOBACZ TAKŻE: Tyszkiewicz szokuje. Ujawniła PRAWDZIWY powód odejścia z „Tańca z Gwiazdami”

Powody zmiany

Tyszkiewicz musiała zrezygnować z programu z powodów zdrowotnych. Kobieta wiosną przeżyła zawał serca i przez to nie da rady dłużej kontynuować stresującej i pełnej emocji roli jurorki w programie rozrywkowym.

Teraz jednak pojawiają się doniesienia na temat tego, kto zastąpi ikonę polskiego kina za stołem jurorów „Tańca z gwiazdami”. Fani są w ekstazie!

Wśród nazwisk, które najczęściej padają jako najbardziej prawdopodobne zastępstwo Beaty Tyszkiewicz jest jedno, należące również do pięknej ikony polskiego kina.

ZOBACZ TAKŻE: Klasa! W 5 słowach Tyszkiewicz wytrąciła prawicy wszystkie argumenty

Następczyni Tyszkiewicz

Mianowicie Beatę Tyszkiewicz zastąpić ma… Grażyna Szapołowska! Trzeba przyznać, ze producenci programu dokonali wyjątkowo trafnego wyboru.

Wiadomo, że osoba, która przyjdzie na miejsce Beaty Tyszkiewicz, nie może być byle kim. Nie ma mowy o celebrytce bez dokonań. A pani Grażyna też ma niezwykłą klasę i charyzmę. Przede wszystkim też jest damą. – komentuje osoba z najbliższego otoczenia produkcji programu.

ZOBACZ TAKŻE: Tyszkiewicz w rozpaczy. To najgorszy dzień w jej życiu

 

Źródło: teleshow.wp.pl

Największe graficzne porażki gwiazd [ZDJĘCIA]


Te zdjęcia sprawią, że ciarki przejdą ci po plecach!