23-latka od 10 lat nie myje zębów. Efekt zwali was z nóg (Zdjęcia)

23-latka od 10 lat nie myje zębów. Efekt zwali was z nóg (Zdjęcia) Źródło: maxpixel.net

Mycie zębów to podstawa higieny, o której każdy zdaje sobie sprawę. Mycia swojego uzębienia uczeni jesteśmy już od najmłodszych lat, by później nie parać się z problemami wynikającymi z chorób uzębienia. Jak się jednak okazuje, ta 23-latka żyje bez mycia zębów. Efekt po prostu powala.

Mycie zębów to ta czynność, którą codziennie każdego dnia większość z nas wykonuje bez zastanowienia. Mycie zębów chociaż rano i wieczorem to dla wielu totalne minimum. Nieumyte zęby szybko dają o sobie znać już po pierwszym dniu. Przykry zapach z ust, przebarwienia - widać to w zasadzie jak na dłoni. Istnieją jednak tacy, którzy całkowicie rezygnują z higieny uzębienia, którą znamy.

23-letnia Brytyjka, Alice Kidd, przyznaje, że nie myła zębów od 10 lat. Kobieta rozbrajająco mówi o tym, jakie ma podejście do higieny jamy ustnej. Jak się okazuje, całkowicie zrezygnowała z szorowania zębów i nie zaprząta sobie tym głowy. Efekty tej decyzji ścinają z nóg.

Mycie zębów to dla niej coś nie do pomyślenia

- Nigdy nie myję zębów. Wiem, że brzmi strasznie. Takie wyznania to temat tabu. Ale prawda jest taka, że nie zawracam sobie głowy myciem zębów. Nie robiłam tego przez dekadę - mówi rozbrajająco 23-letnia Kidd.

Jak to się w ogóle stało? Sama Alice Kidd przyznaje, że już w dzieciństwie zęby myła tylko wówczas, gdy przypominała sobie o tym zabiegu. Już wtedy niechętnie jej to jednak przychodziło. Zmieniło się to w wieku 12 lat, kiedy Alice założono aparat ortodontyczny, a lekarz nakazał jej dokładne szczotkowanie zębów.

Robiła to przez cały rok, do zdjęcia aparatu w wieku 13 lat. Od tamtego momentu w jej jamie ustnej szczoteczka nie zagościła ani razu. Efekt po dekadzie bez szczotkowania zębów po prostu zwala z nóg.

Na co komu mycie zębów? Alice nie może tego zrozumieć

Zaskakujące jest to, że zęby 23-latki są naprawdę śliczne. Widać to na zdjęciach, mówi także o tym sama Alice Kidd. Jak opowiada kobieta, kiedy patrzy w lustro "widzi, że jej zęby są idealne". Białe, równe, bez wyraźnych ubytków i uszczerbków. Mało tego - Alice przyznaje, że nie odczuwa dyskomfortu, kiedy myśli o tym, że nie myje zębów. Jak Brytyjka to robi?

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Tajemnica zdrowych zębów Alice ma leżeć w jej zdrowym trybie życia. Kobieta uprawia sport, nie jada słodyczy, nie pija napojów gazowanych, nie pije wina ani nie pali papierosów. Mało tego - nie jada także owoców, a pija jedynie wodę. Choć to zadziwiające, jej zęby mają wyglądać lepiej niż uzębienie jej przyjaciółek, które szczotkują regularnie swą jamę ustną.

23-latka przyznaje jednak, że kiedy tylko dentysta nakaże jej szczotkowanie zębów, nie będzie się wzbraniać. Na razie jednak chodzi do niego tylko po to, by usuwać kamień. Sam dentysta nie zdaje sobie jednak sprawy z tego, że Alice od 10 lat nie myła zębów. Nie widać tego bowiem na jej zębach.

- Gdyby powiedział mi, że muszę je umyć, podążałbym za jego radą. Ale na razie wszyscy zachwycają się tym jak piękne i zdrowe są moje zęby, więc po co miałabym marnować czas i pieniądze na szczotkowanie? - podkreśla 23-latka.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. DRAMAT w M jak Miłość! Aktor wyrzucony z obsady za SKANDALICZNE zachowanie
  2. Znana dziennikarka TVP została zamordowana przez swoją córkę. Ciało poćwiartowała na tysiąc kawałków. Ta zbrodnia wstrząsnęła całą Polską
  3. Justyna Żyła znowu pierze brudy w telewizji. Alimenty, rozwód i kradzież 20 tysięcy
  4. Wstrząsająca wizja Jackowskiego o ogromnej katastrofie. Nie żyje 150 osób
  5. Dowbor oszalała? Ujawniono treść jej testamentu, będziecie w szoku, kto dostanie majątek
  6. Magda Gessler dopiero teraz opowiedziała o koszmarnej tragedii. Straciła dziecko
    źródło: Onet
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News