Israfil Yilmaz, terrorysta walczący w Syrii w szeregach Państwa Islamskiego, zginął w jednym z bombardowań jakie organizuje się na pozycje ISIS. Po ujawnieniu informacji do wiadomości publicznej, muzułmanki z całego świata wpadły w rozpacz. 

Israfil Yilmaz to jeden z najpopularniejszych – przynajmniej wśród żeńskiej części wyznawców Mahometa – terrorystów Państwa Islamskiego. O mężczyźnie zrobiło się głośno po publikacji jednego z propagandowych filmów, w którym wystąpił.

Natychmiast gdy jego oblicze dostało się do sieci, muzułmanki z całego świata, zaczęły składać mu dziesiątki tysięcy ofert matrymonialnych. Tylko pod jednym z filmów propagandowych z jego udziałem pojawiło się ponad 10 tysięcy ofert od samotnych muzułmanek z całego świata.

Niestety – dla wzdychających do terrorysty kobiet – 28-letni bojownik Państwa Islamskiego zginął podczas bombardowania Rakki (miasto w północnej części Syrii). Po dostaniu się wiadomości o śmierci Yilmaza do mediów, zaczęła ona być masowo udostępniana przez zrozpaczone muzułmanki na portalach społecznościowych.

28-letni Israfil Yilmaz przed dołączeniem do terrorystycznej organizacji ISIS, służył w Królewskiej Armii Holenderskiej. Był jedną z głównych twarzy islamskiej propagandy, głównie z uwagi na jego popularność wśród młodych muzułmanek.

Wśród muzułmanek z całego świata Israfil Yilmaz uchodził za wyjątkowego przystojnego mężczynę
Wśród muzułmanek z całego świata Israfil Yilmaz uchodził za wyjątkowego przystojnego mężczyznę
Przemiana Israfila Yilmaza. Od służby w Królewskiej Armii Holenderskiej do wstąpienia w szeregi Państwa Islamskiego
Przemiana Israfila Yilmaza. Od służby w Królewskiej Armii Holenderskiej do wstąpienia w szeregi Państwa Islamskiego

Polub fanpage pluralistycznego, bezstronnego portalu o polityce i społeczeństwie :


bh, źródło: daily mail

...

Zobacz również

Zobacz również