Panika w polskiej reprezentacji! Czołowy piłkarz miał wypadek

Panika w polskiej reprezentacji! Czołowy piłkarz miał wypadek

Chociaż mundial rozpoczął się już trzy dni temu, polska reprezentacja wciąż nie zagrała swojego pierwszego meczu. Na ten przyjdzie nam poczekać do wtorku, jednak już dziś w polskim zespole wybuchła panika. Jeden z najważniejszych polskich piłkarzy miał groźny wypadek.

W sobotę polska reprezentacja dostała od trenera Adama Nawałki dzień wolny. Piłkarze wykorzystali go na wizytę w delfinarium. Wizyta przebiegała spokojnie do momentu, w którym nasi sportowcy nie ustawili się do wspólnego zdjęcia. Wówczas doszło do niezwykle niebezpiecznego wypadku.

Arkadiusz Milik miał groźny wypadek

Jeden z czołowych polskich piłkarzy, Arkadiusz Milik, człowiek, którego zadaniem jest strzelanie goli, bardzo niefortunnie się wywrócił. Podczas ustawiania się do wspólnego zdjęcia piłkarz Napoli pośliznął się na mokrej podłodze i z hukiem upadł na ziemię. Wypadek wyglądał bardzo niebezpiecznie, zaś Milik natychmiast złapał się za bolący nadgarstek. Wszyscy zastygli z przerażeniem. Z pewnością polskim piłkarzom stanął przed oczami niebezpieczny wypadek Kamila Glika tuż przed Mistrzostwami Świata. Tamten o mało nie wykluczył polaka z wyjazdu na mundial. Całe szczęście już po chwili Arek Milik wstał z uśmiechem i poinformował, że nic mu nie jest. Z pewnością potwierdzić to będzie musiał jeszcze lekarz polskiej kadry. Jest jednak nadzieja, że Polakowi nic się nie stało i zagra już niebawem w pierwszym meczu Polski na Mistrzostwach Świata w Rosji.

Mundial musi być nasz

Polska po raz pierwszy od 2006 roku występuje na mistrzostwach świata. Po 12 letniej przerwie nasza kadra jest w bardzo dobrej formie. Z tego też powodu Polska drużyna losowana była z wysokiego miejsca w rankingu FIFA i dlatego też jest w ostatniej z grup, w grupie H. Pierwszy mecz z Senegalem Polacy będą grali dopiero we wtorek o godzinie 17. Mecz ten będzie transmitowany w Telewizji Polskiej. Do tego czasu piłkarze się nie przemęczają, jednak nieustannie przygotowują się do gry. Bardzo ważne jest, żeby nasi zawodnicy byli bardzo skupieni, bowiem wszystkim Polakom bardzo zależy na udanym występie kadry narodowej na Mistrzostwach Świata. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie. WARTO PRZECZYTAĆ:
  1. To nie jest żart! Najpopularniejsza celebrytka TVN będzie komentatorką mundialu
  2. Nie żyje legenda sportu. 5 razy zdobywał Mistrzostwo Świata
  3. Internauci w furii! Gwiazdy Polsatu obrzydliwie obraziły Polskę i Polaków
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News