Skandal w reprezentacji! Krychowiak pobity

Skandal w reprezentacji! Krychowiak pobity Źródło: Fot. YouTube/Łączy nas piłka

Zbliżające się Mistrzostwa Świata w Rosji będą dla polskiej kadry piłkarskiej ogromnym sprawdzianem. Mundial pokaże nie tylko umiejętności, ale także siłę charakteru poszczególnych zawodników. Ostre konflikty między niektórymi sportowcami mogą więc zdecydowanie utrudnić walkę o trofeum.

Kiedy kibice przyglądają się kadrze Adama Nawałki, widzą zazwyczaj doskonale zgrany zespół, który uwielbia wychodzić ze sobą na murawę. Jak się jednak okazuje, wewnątrz reprezentacji dochodzi czasami do ważnych spięć, mogących zrujnować dobrą atmosferę w szatni.

Mundial w cieniu awantur?

Dziennikarz sportowy Sebastian Staszewski wydał właśnie książkę pod tytułem "Tajemnice kadry", w której opisuje szczegóły funkcjonowania najlepszych polskich piłkarzy na zgrupowaniach oraz w czasie reprezentacyjnych meczów. Niektóre z historii przytoczonych przez autora naprawdę mogą zadziwiać. Prawdopodobnie najbardziej kontrowersyjną sytuacją, która zostały zawarte w książce, była bójka pomiędzy Kamilem Glikiem oraz Grzegorzem Krychowiakiem. Miało do niej dojść w przerwie meczu kadry z reprezentacją Litwy. - Już w trakcie pierwszej połowy doszło do utarczek między dwoma samcami alfa. Krychowiak niewybrednie skrytykował błędy w ustawieniu Glika - czytamy.

Zaskakujące sekrety kadry

Kiedy piłkarze weszli do szatni w przerwie spotkania, obrońca naskoczył na upominającego go „Krychę”. Doszło do starcia. – Weź, ku…a, zamknij mordę! – krzyknął Glik. – To zacznij, ku…a, grać! – odparował Krychowiak – opisuje Staszewski. - Zamiast dyskutować, piłkarze postanowili użyć pięści. Na czas rozdzielili ich koledzy z drużyny. Na drugą połowę tamtego meczu Glik już nie wyszedł, został zmieniony przez Bartosza Salamona. Krychowiak murawę opuścił pół godziny później - dodał autor, zadziwiając fanów krajowej reprezentacji. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Koszmarne informacje w Dzień Dobry TVN. „Mam raka”
  2. Wstrząsające. Torbicka ujawniła PRAWDZIWE kulisy odejścia z TVP
  3. Syn Lecha Wałęsy miał wypadek!
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News