Wszyscy świętują z Polską! Biało czerwone iluminacje na całym świecie

Wszyscy świętują z Polską! Biało czerwone iluminacje na całym świecie

MSZ publikuje i udostępnia w mediach społecznościowych na bieżąco przejawy solidarności z Polską w ramach świętowania 100-lecia odzyskania niepodległości. Niemalże na wszystkich kontynentach dziś padło słowo "Polska". Uroczystości, przemówienia, serdeczne życzenia i spektakularne iluminacje dziś płyną z całego świata. Tym ostatnim postanowiliśmy się przyjrzeć.

MSZ publikuje serdeczne gesty w stronę Polski, które wypływają z całego świata. Nie tylko Europa dziś się solidaryzuje z nami. Nieprawdopodobna reakcja zagranicznych władz robi wrażenie.

Do MSZ docierają zdjęcia z całego świata. Jakie kraje solidaryzują się z Polską?

Zdjęcia przedstawiające iluminacje na budynkach spływają między innymi z Filipin, Stanów Zjednoczonych, Afganistanu czy Wielkiej Brytanii. Okazuje się, że dzisiaj wraz z Polską świętuje cały świat. Życzenia wolności i wytrwałości spływają od najważniejszych światowych polityków i działaczy. W Los Angeles kierowcy utworzyli na drodze spektakularną trasę, która z lotu ptaka przypominała flagę Polski. Tam też wyświetlono słowo "Poland" na diabelskim młynie. Na Times Square wyświetlono telebim, który mówił o stuleciu odzyskania niepodległości. Wieża Eiffela była dziś w barwach biało-czerwonych. Wodospad Niagara również podświetlono. Litwa, Łotwa, Estonia, Wielka Brytania... niemal cały świat postanowił się zsolidaryzować z Polską. Z okazji uczczenia odzyskania niepodległości wyprodukowano także film, który krążył po sieci, a główną rolę zagrał w nim... Mel Gibson. Hollywoodzki aktor postanowił w niej opowiedzieć o wolności, którą porównał do podróży. Znaczenie viralowego video było jedno: Polska długo czekała na wolność i cały świat powinien z nią świętować.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Przywódcy, politycy, działacze, ambasadorowie, a także obywatele innych krajów. Niemal cały świat dzisiaj świętuje z Polską i mówi o niej. Niesamowite iluminacje, życzenia i przemówienia płynące z całego świata zdominowały dziś całe media. Serdeczność i wspomnienie o krwawej historii Polski dziś są na ustach całego świata. MSZ Twitter/fundacja PFN Times Square MSZ Twitter/Kuweit Kuwejt   Twitter/whateverdvd Nowa Zelandia MSZ joemonster.org Nowy Jork MSZ joemonster.org Egipt/Giza MSZ joemonster.org Finlandia/Helsinki MSZ joemonster.org Budapeszt/Węgry MSZ joemonster.org Kijów/Ukraina MSZ joemonster.org Praga/ Czechy MSZ joemonster.org Chile MSZ joemonster.org Tel Awiw/ Izrael MSZ joemonster.org Waszyngton/USA  ZOBACZ TAKŻE:
  1. Znamy FREKWENCJĘ Marszu Niepodległości! Nikt tego nie przewidział
  2. W stronę policji poleciały race! Niespokojnie na Marszu
  3. Wyciekła tajna instrukcja! Rząd PiS przerażony przed Marszem Niepodległości
  4. Znaki zodiaku polskich gwiazd. Z kim dzielisz los?
  5. Polak uratował wyjątkowego zwierzaka i z nim zamieszkał. Historia obiegła już świat
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News