Mężczyzna wyznał policjantom, dlaczego zamordował z zimną krwią dwie kobiety. Jego motywy są przerażające. Policjanci w całej Polsce sprawdzają akta zaginionych kobiet, bo nie wykluczone, że Sławomir T. mógł zamordować więcej osób.

Sławomir T. wyszukiwał swoje ofiary na Facebooku korzystając z grupy Piękne Słowianki. Mężczyzna spotykał się z anonsującymi się tam kobietami. 4 listopada poszedł na spotkanie z osiemnastoletnią Sylwią S. Randa przebiegała normalnie do chwili, gdy dziewczyna zaczęła drwić z wielkości jego przyrodzenia. Wtedy wściekł się i udusił nastolatkę. Jej zwłoki odnalazł 7 listopada w lesie pod Radomiem przypadkowy spacerowicz.

Wtedy Sławomir T. trafił do aresztu. Mężczyzna przyznał się od razu do morderstwa, ponadto opowiedział jak zamordował drugą ofiarę. W połowie sierpnia poznał Magdalenę S. Spotkali się na obrzeżach miast. Tym razem mężczyzna wpadł w furię, gdy nie mógł osiągnąć erekcji.

Jej ciało zostało odnalezione na łące w okolicach Radomia. Było przykryte gałęziami. Policjanci prawie nie mają wątpliwości, że to ciało Magdy, jednak do pełnej weryfikacji są jeszcze potrzebne badania DNA.

Frustrat trafił na 3 miesiące do aresztu. Obecnie policja w całej Polsce przeszukuje akta zaginionych kobiet, ponieważ jest możliwe, iż Sławomir T. zabił więcej osób.

Polub fanpage pluralistycznego, bezstronnego portalu o polityce i społeczeństwie :

wk

...

Zobacz również

Zobacz również