Wychodzi na jaw mroczny sekret premiera Morawieckiego. Jego podwładni są przerażeni na jego widok. Podobno Mateusz Morawiecki ten sposób rządzenia ma wykorzystywać od lat.

Szczegóły pracy z premierem Morawieckim ujawnił anonimowy informator, który twierdzi, że współpraca do najłatwiejszych nie należy. Według jego relacji Morawiecki ma wyciskać ze swoich podwładnych siódme poty i żądać zawsze najlepszych wyników.

ZOBACZ TAKŻE: SKANDAL! Morawiecki uciekł ze szczytu Unii z absurdalnego powodu

Rygor i dyscyplina. Jego podwładni są przerażeni

Premier jest ponoć bardzo wymagający, a e-maile, które wysyła do współpracowników, wychodzą z jego skrzynki praktycznie całą dobę! Premier nie ukrywa, że od swoich ludzi wymaga dyspozycyjności przez cały czas.

Konkretny, wymagający i mający nieprawdopodobną pamięć szef. Nie można liczyć u niego, że jak się jakiegoś zadania nie zrobiło, to on nie zauważy. Na pochwały u premiera trzeba zasłużyć. Docenia dopiero wtedy, jak człowiek się w czymś wyróżni. Ostatnie e-maile urzędnicy dostawali od niego o pierwszej w nocy, a pierwsze nad ranem – wyznał w rozmowie.

ZOBACZ TAKŻE: Co na to Macierewicz? Dowódca polskiego wojska każe nazywać się Bogiem

Jak widać, praca u boku pana premiera nie należy do najprzyjemniejszych. Ten jednak ma uważać, że zadanie budowania Polski, to nie wakacje, tylko odpowiedzialne zadanie dla najlepszych i najwytrwalszych.

źródło: se.pl

Zakład, że nie poznajesz tego znanego polskiego polityka?! Niesamowite metamorfozy wybrańców narodu


Jak relaksuje się Beata Szydło? Na to byś nie wpadł! Zaskakujące pasje polityków

...

Zobacz również