Z ostatniej chwili: Morgan Freeman oskarżony

Z ostatniej chwili: Morgan Freeman oskarżony Źródło:

Morgan Freeman jest jednym z najpopularniejszych, najbardziej kultowych aktorów wszech czasów. Nie ma chyba na świecie fana kina, który nie zna twarzy oraz głębokiego głosu artysty. Na jego legendzie cieniem kładą się jednak właśnie bardzo poważne oskarżenia.

16 osób, z których 8 nazywa się ofiarami, ujawniło w rozmowie z CNN, jak wyglądała ich współpraca z Freemanem przy produkcji kolejnych jego filmów. Zachowanie aktora określają jako "niewłaściwie" lub też bezpośrednio nazywają "szykanowaniem" i "napastowaniem".

Morgan Freeman publicznie oskarżony

Jak się bowiem okazuje, artysta miał w zadziwiający, bulwersujący fanów sposób traktować pomagające mu na planie kobiety. Niektóre z nich zdecydowały się opowiedzieć o swym koszmarze i wyjawić, w jaki sposób zachowywał się aktor. Jedna z kobiet ujawniła, iż Freeman próbował dotykać ją w niewłaściwy sposób oraz niewybrednie komentował jej figurę i strój. Dodała, że celebryta miał kiedyś "próbować podnieść jej sukienkę, po czym zapytał, czy ma na sobie bieliznę".

Zaskakujące szczegóły sprawy

- Komentował wygląd naszych ciał. Wiedziałyśmy, że jeżeli będzie w pobliżu, nie możemy mieć na sobie bluzki, która mogłaby pokazać nasz biust, (...) czy też czegoś, co byłoby zbyt dopasowane - opowiedziała kobieta. O podobnych sytuacjach poinformowało media także kilka innych osób. Część z nich przyznawała, że była świadkami tego typu zdarzeń w otoczeniu Freemana. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Dramat w rodzinie Tomasza Lisa. Z Rusin martwią się o córkę
  2. Gwiazda Polsatu i TVP na pograniczu życia i śmierci. Jej mąż przeżywa horror
  3. 2 lata po śmierci ujawniono: Marię Czubaszek zniszczyła przerażająca choroba
Następny artykuł