1
Redaktor - 9 Grudnia 2017

Morawiecki to RODZINA Kaczyńskiego!

Wiele kontrowersji budzi najnowsza zmiana na stanowisku szefa polskiego rządu. Kilka dni temu w siedzibie Prawa i Sprawiedliwości odbyło się zebranie, na którym to prezes Jarosław Kaczyński przedstawiał członkom partii plany rekonstrukcji rządu. Jednym z założeń planów Kaczyńskiego była zmiana premier Beaty Szydło na Mateusza Morawieckiego. Plany weszły w życie, a ze strony mediów docierają szokujące wiadomości. Morawiecki to rodzina Kaczyńskiego!

– Mąż siostry przyszłego premiera jest bowiem potomkiem Szymona Jakuba Olszowskiego z Olszowy herbu Prus, który z kolei jest praprapradziadkiem (od strony matki) Jarosława Kaczyńskiego herbu Pomian – poinformował właśnie portal zapisz.org.

Ewidentnie, kiedy przeanalizujemy dogłębnie drzewo genealogiczne obu polityków, okazuje się, że mężczyźni są ze sobą dalece spokrewnieni. Trudno jednak ocenić, czy więzy krwi, miały wpływ na poparcie, którego udzielił nowemu premierowi Kaczyński.ZOBACZ TAKŻE: Co to miało być?! Morawiecki zaczął BEŁKOTAĆ na konferencji (VIDEO)

Morawiecki to rodzina Kaczyńskiego

- Siostra przyszłego premiera, Marta Morawiecka, wyszła za mąż za Marka Rudnickiego. Jego rodzicami są Janusz Jerzy Rudnicki, urodzony w 1931 w Poznaniu, oraz Maria Natalia Andrzejewska h. Nałęcz, urodzona w 1934 w Niegibalicach w woj. kujawsko-pomorskim. Rodzicami Marii Andrzejewskiej byli Michał Andrzejewski h. Nałęcz (urodzony w roku 1897, zmarły w roku 1979 w Opolu) oraz Maria Olszowska z Olszowy h. Prus (urodzona w roku 1906, zmarły w roku 1960 w Opolu). Jej matką była z kolei Joanna Helena Kosińska z Kosianki h. Rawicz (1882-1965), „ojcem zaś – Stefan Zygmunt Olszowski z Olszowy h. Prus (1868-1940). Jego z kolei matką była Karolina Zabłocka z Bełchatowa h. Łada (1844-1886), a ojcem – Władysław Stanisław Kostka Olszowski z Olszowy h. Prus (1836-1929) - donosi portal zapisz.org. Agnieszka z domu Gurbska wyszła za mąż za Jakuba Olszowskiego. Z tego związku narodziło się ośmioro dzieci. - Cztery córki i czterech synów. Jednym z owych synów był wspomniany Władysław Olszowski, a jedną z córek – Julia Emilia Magdalena Olszowska z Olszowy h. Prus, pra-prababcia Jarosława Kaczyńskiego – poinformował o wynikach swojego śledztwa portal zapisz.org. ZOBACZ TAKŻE: Ależ szok! Ujawniono teczkę Morawieckiego, to go ZNISZCZY
9 największych kompromitacji rządu PiS9 największych kompromitacji rządu PiSCzytaj dalej
schetyna9 największych kompromitacji totalnej opozycjiCzytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News