Morawiecki nie wie co mówi? Zaczął mówić o cepie i Brusie Lee

Morawiecki nie wie co mówi? Zaczął mówić o cepie i Brusie Lee Źródło: Screenshot z youtube.com/KancelariaPremiera

Mateusz Morawiecki w ostatnim czasie zasłynął z przemówienia, które internauci błyskawicznie podchwycili. Powstały na jego podstawie zabawne historyjki, a nawet dowcipy. Premierowi odpowiedzieli także politycy i znani dziennikarze. "Chcą być jak on". Cała sytuacja jest wyjątkowo zabawna. Co takiego powiedział premier?

Mateusz Morawiecki w ostatnim czasie wystąpił na Ogólnopolskim Dniu Sołtysa, gdzie swoim przemówieniem zaszczycił wszystkich zebranych. To, co powiedział, budzi jednak powszechne kontrowersje. Internauci są rozbawieni.

Mateusz Morawiecki w Łowiczu przesadził z porównaniem?

W ostatnim czasie w internecie bardzo głośno jest o wystąpieniu premiera, które miało miejsce podczas Ogólnopolskiego Dnia Sołtysa. To właśnie wtedy padły słowa, które obecnie są hitem sieci.

 - Spędziłem mnóstwo czasu w moim dzieciństwie na wsi. Począwszy od różnych czynności, takich jak dojenie krów, również i sianokosy, łącznie z tym, że jeszcze w takich uboższych gospodarstwach umiałem posługiwać się cepem. (...) Wiedziałem doskonale, że Bruce Lee nie dałby rady polskiemu chłopu - powiedział Premier, czym rozśmieszył internautów.

Przemówienie rozbawiło Tomasza Sekielskiego, który na swoim Twitterze postanowił nawiązać do słów Premiera.

 - Dzień dobry, czas wydoić krowy i poćwiczyć posługiwanie się cepem. Miłego dnia Wszystkim - napisał rozbawiony dziennikarz.

W Internecie powstały także dowcipy. Również nawiązujące do wystąpienia w Łowiczu.

 - Panie premierze, a rąbać drewno też pan potrafi? Tak, nauczyłem się kiedyś na Saharze. Przecież to pustynia! Teraz już tak - brzmi treść kawału zamieszczonego na Twitterze.

Na social mediach bardzo popularny jest obecnie tag #ByćJakMorawiecki, pod którym to znaleźć można więcej informacji związanych z całą "akcją".

ZOBACZ TAKŻE:

    1. Będziecie płakać! Córka sławnej polskiej piosenkarki została zamordowana. Po tragedii gwiazda zadzwoniła do matki zabójcy!
    2. Wielki polski aktor zmarł tragicznie we własnym mieszkaniu. O tej tragedii mówili wszyscy
    3. Beata Szydło spali się ze wstydu. Wyciekło zdjęcie z Kaczyńskim

Źródło: naTemat

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News