Ta wiadomość zelektryzuje wyborców Prawa i Sprawiedliwości. Pojawiła się informacja o najgłośniejszej dymisji tego roku. Nowy premier Mateusz Morawiecki nie ma wątpliwości.

Jak donoszą media, sprawa ma być już definitywnie przesądzona. Antoni Macierewicz zniknie z rządu. Nie ma jeszcze pewności, jaki to będzie miało przebieg, jednak oba rozpatrywane scenariusze są niezwykle kłopotliwe dla szefa MON.

ZOBACZ TAKŻE: Zwolennicy PiS wniebowzięci! Morawiecki obgryzł ciasto z pierogów

Morawiecki nie ma wątpliwości

W rządzie Mateusza Morawieckiego nie ma miejsca dla Antoniego Macierewicza. Jest on postacią z pewnością kłopotliwą. Już teraz należy do najbardziej negatywnie ocenianych polityków partii rządzącej.

Jak się okazuje, podobne podejście ma mieć do tego nowy premier. Nie wiadomo tylko, czy Macierewicz po prostu nie zostanie powołany w skład nowego rządu, czy też powołanie będzie chwilowe. W tym drugim przypadku po kilku tygodniach Antoni Macierewicz pożegna się ze stanowiskiem.

ZOBACZ TAKŻE: To zdjęcie mówi milion słów. Wszyscy klaszczą Morawieckiemu, a wtedy Ziobro…

To może wywołać prawdziwy skandal. Chociaż bowiem Antoni Macierewicz jest jednym z najgorzej ocenianych ministrów, dla wielu wyborców PiS jest on jedynym gwarantem „wyjaśnienia prawdy o smoleńsku” oraz zapewnienia bezpieczeństwa narodowego.

Jakie wykształcenie ma Morawiecki? Imponujące! Oto 10 interesujących faktów na jego temat


Internauci komentują zmianę premiera. Jest ostro! [MEMY]

...

Zobacz również