Starcie Przemysława Wiplera z funkcjonariuszami policji na ulicy Mazowieckiej do dziś ciągnie się za politykiem KNP. Sprawa jednak nie jest zamknięta i najprawdopodobniej czeka nas zwrot akcji. 

Dziennikarz Rzeczpospolitej Jacek Nizinkiewicz, niegdyś Onetu, Przekroju i Radia ZET, napisał na Twitterze, że widział nagrania z monitoringu i sprawa wygląda „poważnie dla policji”.

Dziennikarz nie może się doczekać momentu, kiedy wszyscy zobaczą nagrania z monitoringu „bijącego policjantów Wiplera”.

Nizinkiewicz deklaruje, że na nagraniu nie widać, by Wipler kogokolwiek atakował. Insynuuje, że to raczej polityk został zaatakowany.

Przypomnijmy, że w październiku ubiegłego roku Wipler miał pod wpływem alkoholu wulgarnie odzywać się do funkcjonariuszy, atakować ich i podczas szamotaniny uderzyć w brzuch policjantkę.

Poseł od początku zarzekał się, że sytuacja wyglądała inaczej, aczkolwiek większość mediów mu nie wierzyła. Teraz najprawdopodobniej okaże się, że polityk KNP miał rację.

wipler123

fot. Paweł Supernak/PAP

Zobacz również

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.