Zamachowska przeprowadziła wywiad z Kaczyńskim. Tego co stało się później nie przewidziała w najgorszym koszmarze

Zamachowska przeprowadziła wywiad z Kaczyńskim. Tego co stało się później nie przewidziała w najgorszym koszmarze Źródło: Wikimedia Commons/Lisarlena

Monika Zamachowska znana z prowadzenia programu śniadaniowego "Pytanie na śniadanie" przeprowadziła w swoim programie wywiad z prezesem PiS, Jarosławem Kaczyńskim. Jednak nie spodziewała się, że wywiad będzie miał dla niej przykre konsekwencje.

Monika Zamachowska na antenie TVP2 wraz z Michałem Olszańskim przeprowadzili wywiad z jedną z najbardziej kontrowersyjnych i wpływowych postaci w polskiej polityce - prezesem PiS, Jarosławem Kaczyńskim.

Dla odmiany tym razem nie dyskutowano z prezesem partii rządzącej na tematy polityczne i społeczne. W programie zdecydowano się na przedstawienie znanego polityka od bardziej ludzkiej strony.

Monika Zamachowska przeprowadza wywiad z Kaczyńskim

Pytania zadane Jarosławowi Kaczyńskiego dotyczyły jego prywatnego życia - upodobań, pasji, ulubionych potraw i form spędzania wolnego czasu.

- Takie bardzo proste potrawy, ja jestem Polakiem z krwi i kości. Lubię bigos, placki kartoflane, pierogi ruskie. [...] Lubię schabowego, oczywiście, i to nawet z kapustą. Lubię wszystkie rzeczy z grilla, w szczególności kiełbasę - przyznał Kaczyński.

Choć jak zastrzega - jadał też bardziej delikatnie potrawy we francuskich restauracjach. Opowiadał także o swoich porannych przyzwyczajeniach oraz prywatnych przyjaźniach.

- Mam wielu przyjaciół w polityce. Mam także i przyjaciół, którzy polityką się nie zajmują. To będzie Anna Bielecka i jej mąż Piotr Walkowiak, to będzie takie moje odkrycie towarzyskie ostatnich lat, ale naprawdę przemiła osoba: Julia Przyłębska. Ona jest prezesem Trybunału Konstytucyjnego, ale to są całkiem prywatne znajomości, lubię u niej bywać - wymieniał Jarosław Kaczyński.

Fakt o bliskich relacjach prezesa PiS z obecną panią prezes Trybunału Konstytucyjnego rozjuszyły internautów. Dziennikarka przeprowadzająca wywiad nie spodziewała się, co ją czeka po kontrowersyjnym wywiadzie.

Monika Zamachowska atakowana po wywiadzie

Internauci, po obejrzeniu wywiadu w telewizji, podnieśli głosy oburzenia. Nie byli zadowoleni z wywiadu w telewizji publicznej i zaczęli krytycznie komentować wywiad.

Dziennikarzom zarzucono wazeliniarstwo! Komentujący stwierdzili, że wywiad był kompromitujący i próbujący na siłę ocieplić wizerunek Jarosława Kaczyńskiego.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Poziom wazeliny w tym upadłym kabarecie przekracza wszelkie normy - skomentował internauta na stronie internetowej programu "Pytanie na śniadanie".

- Nie rozumiem, po co on tu przyszedł... I co to za temat na wywiad z prezesem? Tak nagle i przypadkiem akurat teraz? Ewidentne manipulowanie ludźmi i ocieplanie wizerunku - napisała internautka.

Znaleźli się także obrońcy prezesa, którzy twierdzili, że w programie śniadaniowym nie powinno się bezpośrednio poruszać tematów politycznych i takie pytania pasują do formatu programu.

- Przecież w programie śniadaniowym nie będą trudnych pytań zadawać. Moim zdaniem wywiad na ocieplenie wizerunku prezesa przed wyborami. - napisał komentujący w obronie dziennikarki.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Polak pobił 80-letnią mamę. Powód, dla którego to zrobił, doprowadza do płaczu
  2. Co studiowała Beata Szydło? Stawiamy miliony, że nie zgadniecie! Ta informacja zwali was z nóg!
  3. Wstrząsająca informacja TVP. Trwa dochodzenie przeciw żonie zabitego Adamowicza
  4. Dumny Andrzej Duda przekazał radosną nowinę dot. córki. Do Pałacu napływają gratulacje z całej Polski
  5. Kwota emerytury abp Głódzia poraża. Oszałamiające pieniądze
  6. W mediach Rydzyka doszło do ataku na produkcję Sekielskiego. Plaga pedofilii w Kościele nazwana wymysłem medialnym

Źródło: Party

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News