Monika Zamachowska nie raz wchodziła w konflikty z dziećmi swojego męża, Zbigniewa. Jednakże dla swoich własnych dzieci jest wzorową matką. Szczególnie duma ostatnimi czasy jest ze swojego syna, który zmaga się z poważną chorobą. 

Monika Zamachowska była kiedyś znaną polską dziennikarką, chociaż nie zmieniła zawodu – teraz wszyscy znają ją raczej z afery związanej z wejściem w związek małżeński ze Zbigniewem Zamachowskim.

Burze wokół ich związku wywołało przede wszystkim to, że dla Moniki, Zbigniew zostawił poprzednią żonę i dzieci. Potem Zamachowska nie raz komentowała zachowanie swojej poprzedniczki i potomków męża w sposób niewybredny.

Monika Zamachowska jest dumna z syna

Jednakże, sama Zamachowska ma dwoje dzieci – syna Tomka i córkę Zofię. Ze swojego pierworodnego gwiazda jest szczególnie dumna, bowiem chłopak musi walczyć z chorobą. Cierpi na zespół Aspergera, który jest jednym z rodzajów autyzmu.

– Mój syn miał właśnie cztery lata, gdy pomaszerował pierwszy raz do szkoły. I chwała Bogu, bo tam błyskawicznie, w ciągu trzech tygodni, zdiagnozowano mu Zespół Aspergera. Można było zacząć terapię – wspomina prezenterka trudne chwile.

– To było moje pierwsze dziecko. Myślałam, że wszystkie dzieci tak się zachowują. Dzięki tej diagnozie można było mojemu Tomkowi pomóc. Gdy wróciłam do Polski z dzieckiem ze zdiagnozowanym i leczonym Zespołem Aspergera, załatwienie papierów, potwierdzających tę chorobę mojego dziecka, zajęło sześć lat. Sześć lat! – żali się na system.

Teraz chłopak osiągnął sukces, który, biorąc pod uwagę jego chorobę, jest naprawdę wielką rzeczą. 16-latek otrzymał prestiżowe stypendium w Virgin Atlantic Flying Academy na Florydzie. Do tego postanowił, że w wakacje pójdzie do pracy – podobno zagra w serialu.

– To drugi prawdziwy zarobek mojego syna. Pierwszy był większy: za pracę przy roznoszeniu ulotek, ale to była prawdziwa rola serialowa, więc odnotowuję. Brawo, synu – napisała dziennikarka. Nie dziwi nas jej duma.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Sławomir może być zdruzgotany. Coś złego dzieje się z jego żoną
  2. Sąd CENZURUJE Marylę Rodowicz! Nie może ujawnić tych informacji, inaczej zostanie zniszczona
  3. Michał Wiśniewski znowu przesadził! „To jakaś masakra”
  4. Czy mozna zostawic psa w samochodzie?
Monika Zamachowska
Fot. Instagram/Monika Zamachowska
fot. instagram.com/monikazamachowska
instagram @monikazamachowska

Znane Polki, które związały się z milionerami [ZDJĘCIA]


Dramatyczne wyznania gwiazd! Cierpią na psychiczne choroby

Źródło: jastrzabpost.pl