Trzy razy znalazła się na bruku. Zamachowska nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa

Trzy razy znalazła się na bruku. Zamachowska nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa

Monika Zamachowska zaczynała karierę w telewizji publicznej. Ogromną popularność zyskała prowadząc program "Europa da się lubić", gdzie zapraszała rozmaitych gości z całej Europy. Właśnie wspomniała o tym, jak wyrzucono ją z pracy.

Monika Zamachowska wiedzie dość skandaliczne życie. To dla niej zostawił rodzinę wybitny aktor Zbigniew Zamachowski. Szybki ślub i życie w świetle reflektorów sprawiły, że dziś dziennikarka jest jedną z najbardziej popularnych celebrytek. Po kilku dość odważnych deklaracjach na temat intymnego życia pary, media nie mogły przestać pisać o małżeństwie. Teraz jednak Monika wspomina swoje upadki w karierze.

Trzykrotnie wyrzucana z mediów powracała. Co Monika Zamachowska powiedziała dziennikarzom?

Podczas jednego z wywiadów dziennikarka przyznała, że trzy razy rozwiązano z nią umowę w telewizji. Wtedy spróbowała swoich sił w prasie i radio. - Byłam wyrzucona z telewizji trzykrotnie i trzykrotnie znalazłam się na bruku. Musiałam decyzje na temat mojego dalszego zatrudnienia podejmować w tempie ekspresowym - wyznała dziennikarce Monika Zamachowska. Dziennikarka przyznaje, że oprócz talentu stania przed kamerą świetnie sobie radzi w prasie i w radio. - Pracuję 22 lata w telewizji i nie widzę powodu, dla którego ta przygoda miałaby być zakończona już teraz - dodała po chwili dziennikarka.

Kariera Moniki Zamachowskiej

Ukończyła iberystykę na Uniwersytecie Warszawskim. Od 1995 roku pracowała w TVP 2. Przez chwilę zasiadała w jury programu "Supertalent". Od 2013 roku prowadzi poranne pasmo "Pytanie na śniadanie", w którym zaprasza do studia gości, rozmawiając z nimi na rozmaite tematy. Widzowie chętnie oglądają dziennikarkę, ma rzeszę fanów. Prowadziła program w Radio Złote Przeboje. Wystąpiła także w dwóch filmach.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Była redaktorem naczelnym "Zwierciadła", jej felietony ukazywały się w pismach kobiecych przez wiele lat. Jest córką dziennikarki, była trzykrotnie zamężna. Ma dwoje dzieci. W burzliwej atmosferze zaangażowanych w rozstanie Zbigniewa Zamachowskiego z żoną mediów, dziennikarka na bieżąco informowała o towarzyszącym parze pragnieniu bycia razem. Wtedy też, pełne ostracyzmu spojrzenia fanów zaczęły śledzić jej każdy krok. Uznana za skandalistkę nie poddała się komentarzom i postanowiła wziąć ślub z polskim aktorem. Para i jej prywatne życie do dziś są pełnym emocji tematem plotkarskich mediów.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Zamachowski odchodzi od zmysłów! Monika spotyka się z innym
  2. Miłość na okładce, a potem gorzkie rozstanie. Ich dopadła klątwa
  3. Upokorzyli i wyrzucili Kasię Cichopek. Powód jest skandaliczny
Następny artykuł