Monika Zamachowska zaczynała karierę w telewizji publicznej. Ogromną popularność zyskała prowadząc program „Europa da się lubić”, gdzie zapraszała rozmaitych gości z całej Europy. Właśnie wspomniała o tym, jak wyrzucono ją z pracy.

Monika Zamachowska wiedzie dość skandaliczne życie. To dla niej zostawił rodzinę wybitny aktor Zbigniew Zamachowski. Szybki ślub i życie w świetle reflektorów sprawiły, że dziś dziennikarka jest jedną z najbardziej popularnych celebrytek. Po kilku dość odważnych deklaracjach na temat intymnego życia pary, media nie mogły przestać pisać o małżeństwie. Teraz jednak Monika wspomina swoje upadki w karierze.

Trzykrotnie wyrzucana z mediów powracała. Co Monika Zamachowska powiedziała dziennikarzom?

Podczas jednego z wywiadów dziennikarka przyznała, że trzy razy rozwiązano z nią umowę w telewizji. Wtedy spróbowała swoich sił w prasie i radio.

– Byłam wyrzucona z telewizji trzykrotnie i trzykrotnie znalazłam się na bruku. Musiałam decyzje na temat mojego dalszego zatrudnienia podejmować w tempie ekspresowym – wyznała dziennikarce Monika Zamachowska.

Dziennikarka przyznaje, że oprócz talentu stania przed kamerą świetnie sobie radzi w prasie i w radio.

– Pracuję 22 lata w telewizji i nie widzę powodu, dla którego ta przygoda miałaby być zakończona już teraz – dodała po chwili dziennikarka.

Kariera Moniki Zamachowskiej

Ukończyła iberystykę na Uniwersytecie Warszawskim. Od 1995 roku pracowała w TVP 2. Przez chwilę zasiadała w jury programu „Supertalent”. Od 2013 roku prowadzi poranne pasmo „Pytanie na śniadanie”, w którym zaprasza do studia gości, rozmawiając z nimi na rozmaite tematy. Widzowie chętnie oglądają dziennikarkę, ma rzeszę fanów. Prowadziła program w Radio Złote Przeboje. Wystąpiła także w dwóch filmach.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Najgorętsze romanse gwiazd w 2018 roku [ZDJĘCIA]

Była redaktorem naczelnym „Zwierciadła”, jej felietony ukazywały się w pismach kobiecych przez wiele lat. Jest córką dziennikarki, była trzykrotnie zamężna. Ma dwoje dzieci. W burzliwej atmosferze zaangażowanych w rozstanie Zbigniewa Zamachowskiego z żoną mediów, dziennikarka na bieżąco informowała o towarzyszącym parze pragnieniu bycia razem. Wtedy też, pełne ostracyzmu spojrzenia fanów zaczęły śledzić jej każdy krok. Uznana za skandalistkę nie poddała się komentarzom i postanowiła wziąć ślub z polskim aktorem. Para i jej prywatne życie do dziś są pełnym emocji tematem plotkarskich mediów.

Kliknij po więcej, na pewno cię zaciekawi

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Zamachowski odchodzi od zmysłów! Monika spotyka się z innym
  2. Miłość na okładce, a potem gorzkie rozstanie. Ich dopadła klątwa
  3. Upokorzyli i wyrzucili Kasię Cichopek. Powód jest skandaliczny

Nie uwierzysz, jak wiele dzieci mają te gwiazdy! [ZDJĘCIA]

Zobacz również

ŹRÓDŁOpomponik.pl

Absolwentka twórczego pisania Uniwersytetu Łódzkiego i dziennikarstwa Uniwersytetu Warszawskiego. Dziennikarka Pikio.pl