Zamachowska ostro krytykuje młode gwiazdy. Niejeden się zawstydzi

Zamachowska ostro krytykuje młode gwiazdy. Niejeden się zawstydzi

Monika Zamachowska pozwoliła sobie na szczerą krytykę stylu życia dzisiejszego pokolenia młodych gwiazd. Wyznała, że ci, którym udaje się dziś wybić, często poza parciem na ściankę nie potrafią w żaden sposób przyciągnąć uwagi. 

Monika Zamachowska jest jedną z bardziej znanych polskich dziennikarek i prezenterek. O tym, że krytyka nie jest jej obca, można się przekonać po wywiadzie, jakiego Zamachowska udzieliła agencji Newseria.pl.

Monika Zamachowska komentuje styl życia młodych gwiazd

Prezenterce nie podoba się wyraźnie styl życia dzisiejszych młodych "gwiazd". Choć nie wymienia ich z nazwiska, z pewnością wielu młodych artystów i celebrytów, którzy brylują na Instagramie, poczuje się urażonych jej słowami. Zdaniem Moniki Zamachowskiej samo wykorzystanie sławy i popularności nie jest złe. Jawnie przyznała jednak, że nie wystarczy ku temu błyszczenie w świetle jupiterów.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ - Wydaje mi się, że jeżeli popularność czemuś służy, to ma sens istnienia. Natomiast jeśli nie służy niczemu, tylko pokazaniu się na ściance, to do licha z taką popularnością, po co ona jest? Zdaniem Zamachowskiej młodzi, którym udaje się dziś wybić, nie mają pomysłu na siebie. Wyłączne skupianie się, by być "na ściance" nie prowadzi do niczego dobrego. - Celebryctwo samo w sobie nie jest żadną wartością. Fejm dla fejmu to zjawisko przemijające - wyznała otwarcie.

Czym to grozi? O brnięciu w ślepy zaułek

Zamachowska nie wskazała kogo ma na myśli, niemniej adresatów jej komunikatu jest w polskim show biznesie sporo. Prezenterka uważa, że jest dziś wielu celebrytów, którym zależy wyłącznie na rozgłosie. Po pewnym czasie zatracają się, brnąc jedynie na wspomnianą ściankę czy do mediów. Zdaniem Zamachowskiej sława i rozpoznawalność nie powinny być dziś wykorzystywane wyłącznie do błyśnięcia na czerwonym dywanie czy pokazaniu nowej stylizacji. Taka prezencja wręcz ją bawi. - To się nazywa po angielsku "flash in the pan", czyli celebryci jednoroczni. Wracają później do swoich zajęć, do swojego życia i zastanawiają się – co zrobiłam, zrobiłem, gdy ludzie na mnie patrzyli, gdy mnie słuchali? - powiedziała. W jej przekonaniu taka kreacja nie pomaga dzisiejszym gwiazdkom zbudować trwałego wizerunku, a przede wszystkim tzw. "zaplecza". Czyli wartości wokół, której człowiek zbudował swoje nazwisko. Może to być np. propagowanie zdrowego stylu życia, pomoc ubogim i wykluczonym, podróżowanie. - Każdy z nas funkcjonuje w mediach na dłuższą lub krótszą metę. Na pewno przyjdzie taki czas kiedy przestaniemy funkcjonować, więc tę tubę, megafon dostajemy od losu tylko na chwilę - powiedziała.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Trzy razy znalazła się na bruku. Zamachowska nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa
  2. Co na to Zbigniew?! Zamachowska udzieliła szczerego wywiadu o swoim byłym mężu
  3. Monika Zamachowska żaliła się, że nie ma pieniędzy. A na to ją stać?!
źródło: newseria.pl Następny artykuł