Zamachowska nie wytrzymała. Internauci okrutnie o jej cierpiącym synu

Zamachowska nie wytrzymała. Internauci okrutnie o jej cierpiącym synu Źródło: screen youtube.com/JastrzabPost

Monika Zamachowska podzieliła się z internautami sukcesem swojego syna. Chłopak otrzymał prestiżowe stypendium. Część jej obserwujących jednak nie podziela jej dużego entuzjazmu. Byli bezwzględni wobec jej cierpiącego na zespół Aspergera syna.

Jakiś czas temu dziennikarka wyznała publicznie, że jej syn Tomasz David Malcolm cierpi na zespół Aspergera. Jego ojciec jest pilotem i wiele wskazuje, że chłopak podziela pasję byłego męża Moniki Zamachowskiej. Otrzymał niedawno prestiżowe stypendium Virgin Atlantic Flying Academy. Dzięki temu jako jedyny Polak w tym roku weźmie udział w obozie lotniczym. Ewidentnie Tomasz chce pójść ślady ojca. Monika Zamachowska jest bardzo dumna z syna i wspólnie z nim cieszy się z jego sukcesu. O wszystkim możemy przeczytać na Instagramie. Część obserwujących jednak nie podziela jej entuzjazmu, krytykując jej wpis o jej synu.

Monika Zamachowska: internauci okrutnie potraktowali jej syna

Część internautów krytykuje udział Tomasza na obozie organizowanym przez Virgin Atlantic Flying Academy. Według nich osoba cierpiąca na zespół Aspergera nie nadaje się na pilota. Dodają również, że w ten sposób dają chłopakowi złudną nadzieję. Rodzice powinni zdawać sobie sprawę, że dla osób cierpiących na takie zaburzenia pewne furtki w życiu są po prostu zamknięte. Według nich to wspaniale, że mamy takie możliwości jednak miejsca na takich obozach powinny być dla osób, które faktycznie mogą z niego skorzystać. Ich słowa spotkały się z ostrą krytyką pozostałych internautów, którzy w żadnym stopniu nie podzielają tego punktu widzenia. Sama Monika Zamachowska na pewno nie spodziewała się takich reakcji, nie wytrzymała i także wzięła udział w dyskusji. - Tomek w swojej aplikacji (filmik na YouTube) otwarcie mówi o ZA. Zapewniam, że wszystko odbyło się zgodnie z zasadami, a szanse były równe. Tak się składa, że prawdopodobnie Tomek będzie jedynym Polakiem na tym obozie - odpowiedziała oburzona Zamachowska. Według większości internautów hejterzy po prostu zazdroszczą chłopakowi, że pomimo jego zaburzeniom udało mu się osiągnąć tak dużo. Tak okrutne słowa ze strony internautów bez wątpienia zszokowały Zamachowską. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie. ZOBACZ TAKŻE:
  1. Tragedia na polskiej drodze. Ciężarówka staranowała pełny autobus
  2. Wojciechowska pokazała nowego partnera. Jest znaną postacią
  3. Cezary Żak przeżywa dramat. Myśli o odejściu
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News