Monika Zamachowska to prawdziwa szczęściara. Mimo iż od zawarcia związku małżeńskiego ze Zbigniewem minęły już 4 lata, to para wciąż zachowuje się jak dwójka zakochanych w sobie nastolatków. Ostatnio Zbigniew uraczył swoją małżonkę pewnym nietypowym prezentem.

Monika Zamachowska i jej mąż nigdy nie kryli się szczególnie ze swoim życiem prywatnym – w mediach pojawiały się już doniesienia w kwestii alimentów na dzieci Zbigniewa, wojny Moniki i byłej żony jej ukochanego, a także wyprowadzki i problemy finansowe. Teraz dziennikarka pochwaliła się na instagramie prezentem jaki otrzymała od wybranka swojego serca.

Monika Zamachowska chwali miękkie jajo męża

Wczoraj Monika pochwaliła się na swoim instagramie zaskakującym prezentem który sprawił jej ukochany Zbigniew. Było to… jajko! Jednak nie jest to byle jakie jajko, o nie. Jest to potrawa przyrządzona na miękko, a jak wszyscy dobrze wiedzą, ugotowanie jajka w taki sposób, aby żółtko było płynne, jest prawdziwą sztuką. Słów zachwytu nie szczędziła sama obdarowana.

– Jak mąż, Zbigniew, jajko na miękko z rana ugotuje, to nie ma że amatorka… – napisała dziennikarka pod dodanym przez siebie zdjęciem.

Do tego czułego opisu Monika dodała jeszcze specjalne hasztagi, w którym oznajmiła światu że jest szczęśliwa, że jesień jest „spoko”, a śniadanie to podstawa.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Skandaliczne zdrady znanych Polaków [ZDJĘCIA]

Chcesz ugotować jajko na miękko? Od Moniki się tego nie dowiesz – to jej tajemnica.

W komentarzach pod zdjęciem dodanym przez Monikę aż zawrzało. Zdecydowana większość komentatorów gratulowało jej udanego związku i życzyło jej smacznego. Jedna z kobiet udzielających się na profilu instagramowym Moniki nabrała ochoty na podobne śniadanie. Internautka nie wiedziała jednak jak przygotowuje się taką potrawę, więc chcąc się doczuć spytała u samego źródła:

– Wyglada przepysznie, a ile minut się takie jajeczko gotuje? – napisała zainteresowana internautka.

Niestety, Monika nie chciała się podzielić takimi informacjami. Odpowiedziała, że to tajemnica. Wygląda na to, że jej fanka będzie musiała obejść się smakiem.

Monika Zamachowska
Fot. screenshot Instagram

Czy zazdrościsz męża Monice?

Zobacz Wyniki

Loading ... Loading ...

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Horoskop dzienny na czwartek 08.11.2018. Co cię dzisiaj czeka?
  2. Porzucona przez ukochanego gwiazda Polsatu znów zakochana? Te zdjęcia mówią wiele
  3. Gwiazda serialu Klan jest w ciąży?! Internauci przecierają oczy ze zdumienia
  4. Jej tragiczna śmierć wstrząsnęła fanami „M jak miłość”. Na zawsze pozostanie w naszych sercach
  5. Znaki zodiaku, które są najbardziej zdystansowane i CHŁODNE

Agnieszka Kotulanka nie zdążyła nam o tym powiedzieć. Sekrety zmarłej aktorki