Monika Zamachowska jest niezwykle popularną dziennikarką, której życiem wstrząsnął jakiś czas temu niemały skandal medialny. Prezenterka nie może się pogodzić z utratą domu, który musiała sprzedać, gdyż wysokie alimenty płacone przez jej męża nie pozwoliły na utrzymanie posiadłości. Celebrytka jest więc w coraz gorszej formie. Jej stanu nie poprawia trudna sytuacja w pracy.

Zamachowskiej już od dawna nie podoba się sytuacja, w której znalazła się wraz z życiowym partnerem. Zbigniew Zamachowski płaci bowiem alimenty, do których dziennikarka musi dokładać się z własnych zarobków.

Trudna sytuacja celebrytki

Ostatecznie para musiała więc przeprowadzić się z willi w warszawskim Wilanowie na Żoliborz. Reporterka stara się pogodzić ze stratą ukochanego domu, którego nie była już w stanie utrzymać, jednak jest jej bardzo ciężko do dziś, o czym napisała wczoraj na swoim profilu społecznościowym.

Zamachowska niezmiennie wspomina więc uroki mieszkania w posesji. Na swym koncie na Instagramie pokazała nawet zdjęcie ogrodu, w którym jeszcze niedawno spędzała wolny czas.

Monika Zamachowska ma już dość

– Tak wygląda w tej chwili ogród w moim domu. Nie powiem, ckni mi się czasem… – wyznała celebrytka, która jest najwyraźniej w coraz gorszej formie psychicznej.

Jej kondycji psychicznej nie poprawia sytuacja w pracy. Dziennikarka skarży się, że bardzo mało zarabia. To wszystko dobija Monikę, która z wygadanej i pewnej siebie kobiety, staje się własnym cieniem. Problemy finansowe nie dają jej o sobie zapomnieć na każdym kroku. Tak źle z Zamachowską jeszcze nie było. Najbliżsi niepokoją się o nią i starają się wesprzeć ją w najtrudniejszych chwilach w jej życiu.

Monika Zamachowska
Fot. Instagram/Monika Zamachowska

Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nie uwierzycie. Tożsamość żony Prokopa sprawi, że opadną Wam szczęki
  2. Ujawniono największą tajemnicę Anny Przybylskiej. To złamało jej serce
  3. Przyrodnia siostra Meghan Markle przerywa milczenie. Ujawnia SZOKUJĄCE informacje

Czy jesteś fanem Moniki Zamachowskiej?

Zobacz Wyniki

Loading ... Loading ...

Kiedyś ich piosenki śpiewała cała Polska... a dziś?


Ta dziewczynka to dziś wielka polska gwiazda... Która? Nie zgadniesz!