Monika Zamachowska znowu upokorzona przez TVP. Podano przyczyny wyrzucenia gwiazdy z pracy

Monika Zamachowska znowu upokorzona przez TVP. Podano przyczyny wyrzucenia gwiazdy z pracy Źródło: instagram/monikazamachowska/

Monika Zamachowska po raz kolejny została upokorzona przez TVP. Niedługo po poinformowaniu, że gwiazda została zwolniona, podano przyczyny tak nagłej decyzji.

Monika Zamachowska już od kilku tygodni była w gronie tych, którzy nie mogli czuć się spokojni o swoją posadę w jednej z większych stacji telewizyjnych w Polsce. Choć pracuje w niej od kilku dobrych lat, zapowiadano zmiany, które początkowo miały nie uwzględniać roli gwiazdy w twórczości śniadaniówki.

Sama Zamachowska miała ponoć zaciekle walczyć o swoje miejsce, a ponieważ jesienna ramówka ruszyła już jakiś czas temu, i to z dziennikarką na ekranie, wszyscy byli przekonani, że producenci przystali na jej prośby. Tymczasem poinformowano, że Monika nagle została zwolniona, a powody tej decyzji są dość zaskakujące. 

Monika Zamachowska znów upokorzona przez TVP 

W minioną środę media obiegły zaskakujące informacje, że choć Zamachowska jeszcze w tym tygodniu chwaliła się zdjęciami z planu zdjęciowego "Pytania na śniadanie", stacja postanowiła definitywnie rozwiązać z nią umowę. Decyzja TVP była dla wszystkich sporym zaskoczeniem, choć niewątpliwie nie tak dużym, jak dla samej zainteresowanej. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Jeszcze tego samego wieczora Monika Zamachowska pojawiła się na bankiecie, jednak w rozmowach z dziennikarzami skrzętnie unikała tematu zwolnienia. Oficjalne przyczyny nagłej decyzji stacji nie były znane do momentu, gdy portal Pudelek postanowił skontaktować się z przedstawicielami TVP i wprost zapytać, co złożyło się na wypowiedzenie. 

Dzisiaj grzeje: 1. Ojciec piątki dzieci zrobił badania DNA. Był ZSZOKOWANY ich wynikami, szybko pożałował
2. Pyrkosz miał 17-letnią żonę. Jej losy po jego śmierci są smutne

Zarówno ku zaskoczeniu redakcji, jak i fanów Zamachowskiej, do których dotarły te informacje, uzyskana odpowiedź wydała się nie tylko dość skromna, ale również nad wyraz wymijająca. Nie trudno jednak wywnioskować, że przyczyną zwolnienia był po prostu wiek dziennikarki. Wyznano bowiem, ze stacja stara się rozwijać i zainteresować widza, którego średni wiek jest coraz niższy, dlatego i prowadzący powinni być im dobrze znani. 

- Pytanie na Śniadanie jest najpopularniejszym programem śniadaniowym w Polsce. Jednym z powodów sukcesu jest utrzymywanie zainteresowania widza. Program musi wciąż się rozwijać i podejmować nowe wyzwania, również w zakresie obsady prowadzących - podano. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Dostaną 252,38 zł zamiast 500 plus. Setki ludzi NABRAŁO SIĘ na haczyk!
  2. „Żona to wizytówka męża. Zadbana, grzeczna, rodząca synów i milcząca, kiedy trzeba” - wyznanie polskiego mężczyzny
  3. Dlaczego Katarzyna Dowbor spisała testament? Prawda jest bolesna
  4. Przez 63 lata była żoną Kobuszewskiego. Jest źle
  5. Królowa polskiej mafii właśnie ujawniła wielką tajemnicę. Piotr Woźniak-Starak miał co do niej poważne plany

Źródło: pudelek 

Następny artykuł