Wyrzucona z TVP Zamachowska wskazała na słowa Dowbor. Niesamowite doniesienia z Polsatu

Wyrzucona z TVP Zamachowska wskazała na słowa Dowbor. Niesamowite doniesienia z Polsatu Źródło: instagram/monikazamachowska/

Monika Zamachowska najwyraźniej nie traci czasu i po nagłym zwolnieniu z TVP zamierza zacząć wszystko od nowa. Odniosła się do słów Katarzyny Dowbor, a z konkurencyjnej stacji napływają nieprawdopodobne informacje.

Monika Zamachowska była w sporym szoku, gdy stacja, z którą była związana przez 25 lat, nagle postanowiła zrezygnować ze współpracy z nią i z dnia na dzień poinformowała o zwolnieniu. Najbardziej rozgoryczeni wydawali się fani dziennikarki, przyzwyczajeni do jej udziału w popularnej śniadaniówce. Wielu zaczęło zastanawiać się co dalej z karierą Moniki, a najnowsze doniesienia zdradzają, że nie zamierza spoczywać na laurach. 

Po zwolnieniu z TVP Monika Zamachowska wskazała na słowa Dowbor

Od zwolnienia Zamachowskiej z TVP minął zaledwie - lub aż miesiąc - a kolorowa prasa nie cichnie na ten temat i wciąż wyczekuje coraz to nowych komentarzy ze strony samej zainteresowanej. Fani gwiazdy zastanawiają się, gdzie teraz będą mogli zobaczyć swoją ulubienicę, skoro na dobre pożegnała się z "Pytaniem na śniadanie". Tymczasem celebrytka nie ukrywa, że od momentu zwolnienia może do woli przebierać w licznych ofertach i wiele wskazuje na to, że ma już na siebie plan. Odniosła się przy tym do słów swojej wieloletniej koleżanki, Katarzyny Dowbor, by udowodnić, że nie zamierza się zmieniać. 

- Te parę tygodni pozwoliły mi zrozumieć, że na rynku mediów jest praca dla kobiety w swoim najlepszym momencie zawodowym i życiowym. Bo ja właśnie w takim momencie jestem. Umiem tyle, ile umiałam, wiem o wiele więcej (...) Kasia Dowbor, którą bardzo szanuję, powiedziała mi kiedyś „Czy ja mogę być jeszcze bardziej Kaśką Dowbor?”. Ja także nie potrzebuję być bardziej sobą. Jeśli widzowie będą chcieli mnie słuchać i oglądać to jestem dla nich. Tyle tylko, że tym razem na moich warunkach - poinformowała. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Niesamowite doniesienia z Polsatu 

Tymczasem do mediów dotarły zaskakujące doniesienia prostu z planu zdjęciowego Polsatu, gdzie powstaje "Taniec z gwiazdami".

Dzisiaj grzeje: 1. Córka Beaty Tyszkiewicz zdradziła rodzinną tajemnicę. Zrobiło się bardzo niezręcznie
2. Lekarz przekazał Monice Miller druzgocącą diagnozę, a ona się popłakała. Jest źle, nie wiadomo, jak to się skończy

Okazuje się, że w czasie ostatniego odcinka na widowni zagościła Zamachowska, a jak możemy się dowiedzieć, stacja zaprasza tam tylko "samych swoich". W weekend również pojawiła się w Polsacie, dlatego fani spekulują, że dziennikarka nawiązała już, bądź ma w planach nawiązać, współpracę z tą właśnie stacją. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Masz komórkę? Nie unikniesz wyższych opłat. Już niebawem podwyżka cen
  2. Jarosław Jakimowicz dostał pracę w TVP. Wiemy, co będzie robił
  3. Zdumiewające i niestety tragiczne informacje z polskiej miejscowości. 11-latek z 13-latką poszli do pustostanu, nie żyje chłopiec
  4. Ojciec bił i dusił noworodka, matka nie była lepsza. Polska miejscowość do głębi poruszona tragedią małej dziewczynki
  5. Chłopiec oglądał w nocy filmy na tablecie. Rano mama weszła do jego pokoju i zaczęła krzyczeć z przerażenia, tata był zdruzgotany

Źródło: jastrzab post 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News