Monika Zamachowska przekazała radosną nowinę. Chodzi o jej córkę

Monika Zamachowska przekazała radosną nowinę. Chodzi o jej córkę Źródło: instagram.com/monikazamachowska/

Monika Zamachowska nie mogła już dłużej tego ukrywać. Na jej profilu na Instagramie pojawił się wpis całkowicie poświęcony ukochanej córce. Tak zadowolonej i dumnej dziennikarki dawno nikt nie widział. Wszystko wyjaśniła w swoim długim wpisie pełnym pochwał i wzruszeń.

Monika Zamachowska jak każda dumna mama długo nie wytrzyma ukrywając sukcesy córki głęboko w sobie. We wpisie gorąco podziękowała również mężowi, Jamesowi Malcomowi, który wczoraj nie odstąpił zarówno Moniki, jak i Zofii - ich wspólnej córki - na krok.

Monika Zamachowska pochwaliła się scenicznym sukcesem córki

Jak się okazuje, córka Moniki Zamachowskiej, jest bardzo utalentowana i uparcie dąży do zaplanowanych celów. Jednym z nich było wystąpienie w Warszawskiej Operze Kameralnej. W wieku 13 lat brała nawet lekcje u Agaty Steczkowskiej, a gdy dziennikarz pytali jej się o marzenia odpowiadała pewnie: "Chcę być piosenkarką, bardzo lubię śpiewać. Bardzo podziwiam swoją mamę, ale chcę śpiewać". Wczoraj wszystko stało się realne.

- Stało się. Od dzisiaj jestem tylko i aż mamą tej słynnej aktorki musicalowej, Zosi, ze spektaklu "Przerwana cisza" w Warszawskiej Operze Kameralnej. Wczorajszą premierę przepłakałam. Zośka była rewelacyjna, nie zrobiła jednego fałszywego ruchu, nie zaśpiewała jednej fałszywej nuty. Jestem z niej tak strasznie dumna. I cały czas myślę, kiedy przestała być moją malutką, słodką Zośką, która, jak mawiał jej tato: "was just happy to be here".... Leć wysoko, najdroższa! (...) I dziękuję tacie Zosi, że był wczoraj z nami -  napisała dumna i wzruszona Monika Zamachowska.

Monika Zamachowska nie wychodzi z zachwytu - na drugi dzień również wybrała się na sztukę

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Mało tego - dumna mama tak bardzo zachwyciła się rolą Zofii, że dzisiaj wybrała się na spektakl ponownie. Nie tylko sztuka jest fenomenalna, lecz występująca na scenie córka sprawia na niej największe wrażenie.

- Chyba staję się "groupie"... Wczoraj było tak wspaniale, że dzisiaj przyszłam znowu. Zresztą uważam, że naprawdę warto zobaczyć ten niezwykły spektakl, nie tylko ze względu na moją fenomenalną córkę - pisała w kolejnym poście Monika Zamachowska.

Dzisiaj grzeje: 1. Aleksandra Kwaśniewska nie wytrzymała po śmierci Woźniaka-Staraka. Słowa, które napisała Agnieszce Szulim rozrywają serca

2. Niewierny mąż "zakleszczył się" w kochance. Nagranie trafiło do internetu, ale szybko zostało usunięte

Internauci oczywiście nie zawiedli i pogratulowali dumnej mamie w gorących komplementach wspaniałej córki.

- No wspaniale ! Też pamiętam ją taką niedużą... a teraz zupełnie nie przypomina już tamtej Zosi - napisała koleżanka z branży Moniki Zamachowskiej.

- No właśnie. Chlip, chlip... - przyznała mama Zofii.

- Każda matka jest dumna z sukcesów własnego dziecka. Gratuluję Pani wspaniałej córki i życzę dalszych sukcesów - pogratulowała jedna z obserwatorek.

uploaded

Fot. instagram.com/monikazamachowska/

Najlepsze newsy dnia:

  1. GIS ostrzega: Popularny ser skażony. Zjedzenie grozi nawet ŚMIERCIĄ
  2. Mąż nie mógł się pogodzić ze śmiercią żony. Zajrzał do jej komputera i odkrył szokującą tajemnicę, która zmieniła wszystko
  3. Przygnębiający widok. Warunki, w których przed śmiercią mieszkał Bohdan Smoleń, znany jako Edzio z "Kiepskich" były straszne
  4. Kelnerka z niechęcią i pogardą obsługiwała samotne dziecko. Chłopiec wyszedł, a ona zobaczyła, co zostawił na stole i zalała się łzami
  5. Ich córka zmarła w wieku 6 lat. 3 dni po jej śmierci rodzice dokonali w szufladzie odkrycia, przez które nie mogli przestać płakać

Źródło: Instagram

Następny artykuł