Monika Zamachowska krytycznie o młodzieży
Instagram/Monika Zamachowska
Agata Karczewska - 9 Lipca 2019

Monika Zamachowska nie ma skrupułów. Bezwzględnie uderzyła w dzisiejszą młodzież

Monika Zamachowska wypowiedziała się bardzo krytycznie o dzisiejszej młodzieży. Wytknęła młodemu pokoleniu różne wady i porównała ich sytuację do czasów swojej młodości.

Monika Zamachowska w ostry sposób wypowiedziała się na temat współczesnej młodzieży. Bezwzględnie porównała sytuację tego pokolenia do swoich czasów młodości. Prezenterka nie miała skrupułów, jeżeli chodzi o wytykanie błędów rodzicom.

Monika Zamachowska wypowiedziała się na temat młodego pokolenia

Monika Zamachowska w wywiadzie dla "Twojego Imperium" zabrała głos w sprawie polskiej młodzieży. Sama wychowuje dwójkę dzieci z drugiego małżeństwa z Jamiem Malcolmem - Tomasza Davida Malcoma i Zofię. Obecnie jest partnerką aktora Zbigniewa Zamachowskiego i ma styczność z czwórką jego dzieci z pierwszego małżeństwa.

Dziecko jest nazywane potworemIch dziecko nazywane jest potworem. Pytają, czemu utrzymują je jeszcze przy życiuCzytaj dalej

Prezenterka "Pytania na śniadanie" emitowanego na antenie TVP, wypowiedziała się na temat młodego pokolenia. Jej diagnoza okazała się być bardzo ostra i bezwzględna. Zapowiedziała również, jak będzie traktować własne dzieci, kiedy osiągną już nastoletni wiek i będą chciały się usamodzielnić.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Ranczo Featured PicAktorka serialu "Ranczo" wszystko ukrywała. Jej życie legło w gruzach, właśnie ujawniono dramatyczne faktyCzytaj dalej

"Millenialsi nie mają żadnych wyrzutów sumienia"

Monika Zamachowska przyznała, że jest rozczarowana postawą dużej części młodzieży. Chodzi głównie o ich podejście do pieniędzy i pracy.

- Jeśli chodzi o życie z rodziców i pieniędzy, które zarobili, millenialsi nie mają żadnych wyrzutów sumienia ani poczucia, które miałam ja i mój mąż, że to wstyd być dorosłym utrzymywanym przez rodziców - tłumaczy swoją opinię na ten temat prezenterka.

Wyznała również, że według niej wynika to z tego, że współczesnej młodzieży wydaje się, że wszystko im się należy. Wytyka jej bezczelność i zachłanność. Odniosła się również do sytuacji własnych dzieci.

-Dajemy sobie ze Zbyszkiem jeszcze trzy, cztery lata, by zacząć myśleć o tym, żeby moim dzieciom troszkę przykręcić ten kurek - przyznała Monika Zamachowska w związku z przyszłością Tomasza i Zofii.

O dzieciach swojego partnera, Zbigniewa Zamachowskiego, wolała się nie wypowiadać, żeby nie rozpoczynać żadnych konfliktów. W wywiadzie dało się jednak odczuć, że prezenterka ma niezbyt pochlebne zdanie o ich podejściu do pieniędzy ojca. Zobaczymy czy prezenterka wywiąże się z obietnicy i czy zasugeruje swoim dzieciom podjęcie pracy zarobkowej.

ZOBACZ TAKŻE

  1. Córka legendarnego aktora oddała ojca do przytułku. Jej życie było pasmem nieszczęść, zmarła w samotności. Zapomniana przez świat
  2. Wypłynęło intymne zdjęcie Agaty Dudy i Prezydenta! Namiętnie się na nim całują, ludzie są w szoku
  3. Roksana Węgiel uraziła Edytę Górniak? 14-latka wywołała kolejną medialną burzę
  4. Już niedługo Biedronki w całej Polsce zostaną zamknięte. Powód szokuje
  5. Straszliwy nowotwór zabił dziecko. Ojca ścięło z nóg, gdy zdjął lustro sprzątając pokój córeczki
  6. Wszyscy patrzyli tylko na jej wielkie majtki. Kasia Cichopek zaliczyła mega wpadkę (FOTO)

Elżbieta JaworowiczIle lat ma Elżbieta Jaworowicz? Reporterka szokuje wyglądem w tym wiekuCzytaj dalej

Źródło: Pudelek

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News