monika zamachowska
yt.com
Wiadomości Pikio - 8 Czerwca 2019

Była żona Zbyszka pozwała Monikę Zamachowską. Znamy szokujące kulisy tej wojny

Monika Zamachowska lubi komentować byłą żonę Zbigniewa Zamachowskiego. Nie szczędzi jej uszczypliwości i głośno oskarża o marnowanie pieniędzy z alimentów. Do sądu wpłynął pozew związany z jej słowami.

Monika Zamachowska to postać ostatnimi czasy dość kontrowersyjna. Wszystko za sprawą jej głośnego związku ze Zbigniewem Zamachowskim. Dziennikarka rozbiła małżeństwo aktora, a później wielokrotnie, niepochlebnie wypowiadała się o jego rodzinie i byłej żonie. Teraz idzie o krok dalej i szykuje pozew.

Ewa Farna ukrywała poród.Ewa Farna wiele dni ukrywała przed mediami, że urodziła. Miała ważny powódCzytaj dalej

Monika Zamachowska walczy o interesy męża

Mimo, że od rozstania Aleksandry Justy i Zbigniewa Zamachowskiego minęło już 8 lat to konflikt jest wciąż żywy. Para przez długi czas walczyła w sądzie o regulację opieki nad dziećmi oraz alimenty. Na początku Zamachowski chciał płacić "tylko" 2,5 tysiąca miesięcznie na każde dziecko, co wynosiłoby 10 tysięcy złotych miesięcznie. Jednak Aleksandra Justa postanowiła się z tym nie zgodzić i zażądała 16 tysięcy złotych, twierdząc, że poprzednia kwota nie starczyłaby na utrzymanie dzieci i ich odpowiednie wykształcenie.

Warto tutaj dodać, że Zbigniew Zamachowski wielokrotnie wykazywał, że jego zarobki nie wystarczają na pokrycie tak ogromnych kosztów. Oprócz zobowiązania do płacenia alimentów, Zamachowski zostawił Juście dom i cały dorobek swojego życia. Była żona jednak zdaje się sobie nic z tego nie robić. To rozsierdziło Monikę Zamachowską, obecną żonę aktora.

Pozew w sprawie alimentów Zbigniewa Zamachowskiego już jest w sądzie

- Od wyprowadzki od niej w grudniu 2011 r. Zbyszek przelał na jej konto ponad 1 200 000 zł - tak wynika z wyliczeń Moniki Zamachowskiej. Zarzuca byłej żonie Zbyszka, że bierze od niego zbyt dużo pieniędzy, których nie przeznacza na wychowanie dzieci.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

the voice kidsSmutne informacje o gwieździe polskiego The Voice Kids. U 14-latki zdiagnozowano nieuleczalną chorobęCzytaj dalej

- Życzę pani Aleksandrze, żeby długo cieszyła się za te pieniądze pobytem w ciepłych krajach albo nowym samochodem, bo ta suma tylko w nikłym ułamku była przeznaczona na dzieci - dodaje dziennikarka.

To między innymi za tą wypowiedź Justa postanowiła iść ze sprawą do sądu i zażądać tym samym zadośćuczynienia od obecnej żony Zbyszka Zamachowskiego. Sąd jednak oddalił ten pozew nakazując paniom załatwić te sprawy między sobą. Zbigniew Zamachowski jeszcze nie skomentował konfliktu między byłą, a obecną żoną, ale jak przyznaje, jest tego bliski.

- Ja wolałbym się nie wychylać, chociaż jestem już na granicy zabrania głosu i opowiedzenia o mojej sytuacji osobistej, widzianej z mojego punktu widzenia. Jeszcze do tego nie dojrzałem

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Największa tajemnica Jana Pawła II! Kim byli prawdziwi rodzice Karola Wojtyły?
  2. Emilia Krakowska trafiła DO SZPITALA! Znamy stan zdrowia uwielbianej przez Polaków aktorki
  3. Tragiczna wiadomość. Nie żyje twórca uwielbianego przez Polaków serialu PolsatuBeata
  4. Tyszkiewicz ma problemy z sercem. Spisała testament, zgromadziła astronomiczne oszczędności
  5. Dramatyczne wieści o uwielbianej bohaterce "Barw Szczęścia". Przerażająca choroba rujnuje jej życie
  6. TVP przekazuje alert RCB dla kilku województw. Zaleca nie wychodzić z domu i zabezpieczyć dobytek

żona wiśniewskiegoŻona Wiśniewskiego usunęła go z życia i nie tylko. Zatrważające fakty wprowadzają w osłupienieCzytaj dalej

Źródło: Pudelek

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News