Monika Zamachowska utrze TVP nosa i dostanie pracę po znajomości? Pojawiła się dla niej nadzieja

Monika Zamachowska utrze TVP nosa i dostanie pracę po znajomości? Pojawiła się dla niej nadzieja Źródło: Instagram / monikazamachowska

Monika Zamachowska wciąż czeka na ofertę pracy po jej nagłym zwolnieniu z TVP. Dziennikarka się nie poddaje, a media donoszą, że być może już niedługo wróci przed kamerę.

Monika Zamachowska pozostaje bezrobotna, po tym, jak niespodziewanie została zwolniona z Telewizji Polskiej. Dziennikarka nie załamuje się jednak i widzi to jako szansę na rozwój. Być może jej nadzieje nie okażą się płonne.

Monika Zamachowska wciąż jest bezrobotna

Po zwolnieniu z TVP Monika Zamachowska została zupełnie bez planu. Wieloletnia współpraca ze stacją zakończyła się w tak nagły sposób, że dziennikarka była zupełnie zaskoczona tą decyzją . Na szczęście może liczyć na wsparcie kochającego męża i przyjaciół.

Nie ona pierwsza została potraktowana przez TVP w taki sposób. Dwa lata temu podobna sytuacja spotkała Joannę Racewicz. Jak dowiedziała się "Rewia" to własnie prezenterka miała być jedną z pierwszych osób, które udzieliły świeżo zwolnionej dziennikarce wsparcia.

- Przeżyłam to i, jak widać, można przez to przejść. Co mogę poradzić Monice? Żeby była sobą, szła swoją drogą i nosiła wysoko głowę. A jak ją znam, bez moich rad również sobie poradzi - tak Joanna Racewicz skomentowała sytuację Zamachowskiej.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Monika Zamachowska nie traci nadziei, być może już wkrótce powróci do telewizji

Kobiety przepracowały wspólnie w Telewizji Polskiej wiele lat i wciąż utrzymują ze sobą kontakt. Być może to właśnie Racewicz pomoże Zamachowskiej stanąć na "zawodowe" nogi. Prezenterka po zwolnieniu z TVP dostała pracę w stacji Polsat. Według medialnych doniesień, to właśnie w tej telewizji może znaleźć posadę również Monika Zamachowska. Na razie nie ma oficjalnych informacji, ale prezenterka mogłaby dołączyć do porannego pasma stacji. 

Dzisiaj grzeje: 1. Nastolatka nagle trafiła do szpitala. Urodziła, ale... nie dziecko
2. Magda Narożna z "Pięknych i Młodych" właśnie ujawniła całą prawdę o pobiciu. Afery ciąg dalszy

Póki co, Monika Zamachowska korzysta z wolnego czasu. Wraz z mężem aktywnie uczestniczy w życiu kulturalnym stolicy, chodzą do teatru, na koncerty i wystawy. Na razie uwielbiana przez widzów dziennikarka dostaje podobno tylko oferty reklamowe, ale z nadzieją oczekuje na swój powrót do telewizji. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Domowe sposoby na złogi w jelitach. W naszym organizmie może być ich nawet 15 kilogramów
  2. Tej nocy reprezentant Polski nie zapomni nigdy. Został ośmieszony przed milionami widzów
  3. Wstrząsająca wiadomość dla wszystkich widzów TVP. Uwielbiany aktor zostanie zastąpiony przez młodszego kolegę
  4. W kościele znaleźli porzuconego psa. Obok niego był liścik, treść nie mieści się w głowie
  5. Rozwód Agaty Kuleszy jest drogą przez mękę. Niewiarygodne, co wyprawia mąż, musiała interweniować policja

źródło: Pomponik

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News