Monika Kuszyńska ukrywała to przed całym światem. Wszystko się właśnie wydało

Monika Kuszyńska ukrywała to przed całym światem. Wszystko się właśnie wydało Źródło: fot. Monika Kuszyńska Facebook

Monika Kuszyńska wie co to znaczy przerwa w karierze. Była wokalistka Varius Manx wróciła do śpiewania po fatalnym wypadku samochodowym przed ponad dekadą. W tym roku również nie widywaliśmy Kuszyńskiej zbyt często. Przed chwilą dowiedzieliśmy się dlaczego.

Monika Kuszyńska przejęła przed laty wokal w Varius Manx po Kasi Stankiewicz. Gdy wydawało się, że Kuszyńska utrzyma sławę zespołu przytrafił się jej fatalny wypadek samochodowy. Została sparaliżowana i do dziś musi poruszać się na wózku inwalidzkim.

Nie złamał jej wypadek. Monika Kuszyńska - dlaczego znów zniknęła ze sceny?

Taki obrót spraw nie przekreślił jednak jej kariery. Kuszyńska nie poddała się wracając w pięknym stylu kilka lat temu. To ona reprezentowała nasz kraj na Eurowizji w 2015 roku. Wróciła też na łamy show biznesu, a jej książka autobiograficzna "Drugie życie" stała się swoistym przesłaniem dla gwiazd, które zmuszone zostały przerwać swoje kariery. Ostatnie lata Kuszyńska spędziła jednak głównie w domowym zaciszu. Jak przypomina Jastrząb Post, w lutym ubiegłego roku urodziła syna Jeremiego. Po porodzie nie wróciła jednak z takim animuszem, jakiego oczekiwaliby fani. Nie tylko jej twórczości, ale niezłomnego charakteru. Dzisiejszy jej wpis wskazuje ostatnią nieobecność piosenkarki na scenie i w życiu publicznym. Na swoim Facebooku Monika Kuszyńska pochwaliła się przyjściem na świat jej drugiego dziecka! - Tydzień temu urodziła się śliczna dziewczynka. Nasza Kalinka - czytamy na oficjalnym profilu gwiazdy. Kuszyńska przekazała tez wyrazy podziękowania dla całego sztabu medycznego, który pomagał jej w porodzie dziecka. - Chcielibyśmy ogromnie podziękować całej obsadzie nocnego dyżuru z 11 na 12 grudnia "Bloku Porodowego I" w Łodzi. Szczególne podziękowanie dla wspaniałego dr n. med. Stanisława Sobantki. Dziękujemy również całemu oddziałowi Położnictwa, Perinatologii i Ginekologii ICZMP - czytamy dalej.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 38-letnia już Monika Kuszyńska nie ujawniała, że jest w ciąży. Dzięki wytrwałości, ale i lojalności bliskich utrzymała informację w tajemnicy do samego końca. Fani gratulują piosenkarce pod jej postem. Teraz zrozumieli, dlaczego kobieta nie była ostatnio aktywna zawodowo. - To dlatego w tym roku było tak mało koncertów.. Gratuluję. Całuję całą waszą czwórkę. Święta w tym roku będziecie mieć wyjątkowe z takim maluszkiem - napisał na Facebooku jeden z fanów.Peugeot 308 Sprawdź!

  1. Oliwię znają wszyscy, a co z pozostałą dwójką? Jarosław Bieniuk ukrywa synów nie bez powodu
  2. O tym skandalu Beaty Tyszkiewicz nie wiedzieliście. Tak zaczęła się jej kariera
  3. Gwiazda Mam Talent w ciężkim stanie w szpitalu! Koszmarny wypadek
  4. Ile lat ma Katarzyna Dowbor? Gdy internauci to odkryli, złapali się za głowy
  5. Znaki zodiaku, które mają najlepsze maniery. Potrafisz się dobrze zachować?
Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu