Monika Jaruzelska kupiła już suknię ślubną. Wiemy, kim jest jej przyszły mąż

Monika Jaruzelska kupiła już suknię ślubną. Wiemy, kim jest jej przyszły mąż Źródło: youtube.com/24 GODZINY online pl

Monika Jaruzelska szykuje się do ślubu. Wydarzenie owiane jest tajemnicą, jednak mediom udało się dotrzeć do kulis uroczystości. Jaruzelska ma już przygotowaną suknię ślubną.

Monika Jaruzelska przygotowuje się do ślubu. O planach radnej Warszawy pisaliśmy już w ubiegły roku. Wszystko wskazuje, że sprawy układają się zgodnie z planem.

Monika Jaruzelska szykuje się na ślub. Ma już suknię dla panny młodej

Jaruzelska dawkuje jednak swoją obecność w mediach. Choć pełni mandat radnej, to starannie dzieli swoje życie osoby publicznej z tym prywatnym.

"Super Express" zasięgnął informacji o bieżących planach Jaruzelskiej i jej narzeczonego. Wiadomo o nim tyle, że pochodzi z Francji, z arystokratycznej rodziny. Jak to się stało, że córka generała Jaruzelskiego znalazła miłość życia tak daleko?

Kulisy poznania przybliżyła niegdyś sama Jaruzelska w książce "Towarzyszka panienka". Media skrzętnie przytaczają ten fragment publikacji:

- Po studiach wyjechałam na jakiś czas do Francji. Chodziłam tam do szkoły, uczyłam się francuskiego. No i zakochałam się w pewnym Francuzie. Starszy ode mnie osiem lat, miał już spory zasób życiowego doświadczenia, bo był wdowcem, po samobójczej śmierci żony - pisała Jaruzelska.

Tabloidy rozpisywały się o ślubnych planach pary już w ubiegłe wakacje. Dziś temat wraca na nagłówki. Głównie za sprawą dopinania organizacji ślubu.

- Obydwoje bardzo się kochają - powiedział anonimowo przyjaciel rodziny.

"SE" ustalił w kręgu znajomych Moniki Jaruzelskiej, że nie ma jeszcze znanego terminu ślubu. Brakuje też informacji czy odbędzie się on w Polsce, czy we Francji. Główna zainteresowana uchyliła jednak rąbka tajemnicy.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Radna Warszawy może dziś pochwalić się pięknym pierścionkiem zaręczynowym. Ma już też suknię ślubną, o czym wspomniała w rozmowie z gazetą.

- Tak, kupiłam już sukienkę na ślub – powiedziała "Super Expressowi" Monika Jaruzelska.

Wszystko wskazuje, że kobieta nie kwapi się do publicznego obnoszenia swoim szczęściem. Czy weźmie ślub w tajemnicy i z dala od medialnych fleszy?

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Barbara Kurdej-Szatan powiększyła swój biust? Fani pospadali z krzeseł widząc jej OGROMNE wdzięki!
  2. Dramat Agnieszki Chylińskiej! Po latach zdradziła bolesny sekret. TEN mężczyzna bardzo ją skrzywdził
  3. Polski aktor próbował ośmieszyć Alicję Bachledę-Curuś. Teraz pożałował
  4. Rozenek zdradza smutną prawdę o trzeciej ciąży. Wzruszające wyznanie
  5. Maryja z tęczową aureolą je banana. Ta grafika to hit w sieci
  6. TVN podał rano wstrząsającą wiadomość o śmierci. Nie żyje twórca kultowego hitu kinowego

źródło: Super Express

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News