pieniądze z konkretnego rocznika
East News ARKADIUSZ ZIOLEK
Mateusz Sidorek - 2 Maja 2020

Masz w portfelu 50 groszy z konkretnego rocznika? Możesz nieźle zarobić, jest poszukiwana przez kolekcjonerów

Jeśli jesteście w posiadaniu monety pięćdziesięciogroszowej z konkretnego rocznika, możecie dostać za nią niemałe pieniądze. Ta moneta jest Świętym Graalem kolekcjonerów. Podpowiemy wam, jak sprawdzić, czy szczęśliwie znaleźliście się w jej posiadaniu. Warto przeszukać skarbonkę z bilonem, nagroda może przerosnąć wasze oczekiwania. Dokładny opis pięciogroszówki pojawił się na portalu Chillizet.

Co byście zrobili, gdy ktoś wam powiedział, że monety o niskim nominale, które zdarza wam się znaleźć w kieszeniach kurtek lub pod łóżkiem, mogą mieć bardzo dużą wartość? Wśród bilonu, który trzymacie w swojej skarbonce może znajdować się bardzo cenna pięćdziesięciogroszówka z konkretnego rocznika. Moneta jest białym krukiem w świecie numizmatyków.

mama kacperka powiedziałaWiemy, co partner mamy Kacperka powiedział jej przed zaginięciem. Włos jeży się na głowieCzytaj dalej

Okazuje się, że w zamian za tę monetę, możecie otrzymać niemałe pieniądze. Dlatego dobrze przyjrzyjcie się bilonowi, który często długi czas gromadzi się w waszych portfelach i słoikach. Na podstawie drobnych szczegółów będziecie mogli ocenić, czy przypadkowo nie zostaliście posiadaczami wartościowej pięćdziesięciogroszówki. Najcenniejsze pieniądze pochodzą konkretnego rocznika.

Za te monety możecie otrzymać duże pieniądze

Monety oraz banknoty z 1991 roku mogą być drogą do zarobienia niemałych pieniędzy. Jeśli nie wierzycie informacji przekazanym przez portal Chillizet, możecie zapytać o to kolekcjonerów. Dlatego aukcje numizmatyczne - takie, podczas których licytowane są historyczne monety - wzbudzają tak wielkie zainteresowanie. Jeśli znaleźliście pieniądze wybite w 1991 roku, pilnujcie ich jak oka w głowie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kacperek - rekonstrukcja zdarzeńJak wyglądały ostatnie chwile Kacperka przed zaginięciem? Rekonstrukcja zdarzeń przyprawia o ciarkiCzytaj dalej

Monety sprzed lat mają dzisiaj dużo większą wartość. Potwierdzają to kolekcjonerzy historycznych monet. Pięćdziesięciogroszówka z 1991 roku dzisiaj warta jest prawie 50 złotych, jak podaje portal Chillizet. Sprawdźcie też, czy nie macie innych monet z tego rocznika. Złotówka wybita w 1991 roku warta jest około 33 złotych, a jednogroszówka - 2 złote.

Dzisiaj grzeje:

1. Nikt się nie spodziewał, ciało leżało na pobliskim polu. Natychmiast wezwano helikopter i wszystkie służby ratunkowe

2. Niestety, nie żyje Paulina. Jej własny chłopak zrobił z ciałem niewybaczalną rzecz

Największą kwotę za monetę wybitą w 1991 roku moglibyśmy otrzymać za dwudziestogroszówkę, która dzisiaj ma wartość prawie 120 złotych. Dlatego jeśli macie chwilę wolnego, przysiądźcie do swoich skarbonek i dokładnie je przeszukajcie. Osoby, które znajdą jedną z tych monet, powinni szybko skontaktować się z odpowiednimi kolekcjonerami, którzy nie powinni żałować pieniędzy.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nagła śmierć nastolatki. Odeszła 15-letnia Julia
  2. Fatalne wieści dla Roberta Lewandowskiego. Polak straci fortunę
  3. Niespodziewane rozporządzenie Łukasza Szumowskiego. Wiele rodzin będzie mieć łzy w oczach
  4. Media podały najsmutniejsze informacje. Nie żyje Piotr Nowak
  5. Rutkowski wyznaczył astronomiczną nagrodę dla osoby, która pomoże odnaleźć Kacperka
  6. Hitowy deser bez pieczenia z 2 składników zrobisz w chwilę. Żaden sernik nie jest delikatniejszy

Izabela Trojanowska zdrowieBliscy drżą z niepokoju o Izabelę Trojanowską. Chodzi o jej zdrowie, obawiają się nawrotu ciężkiej chorobyCzytaj dalej

źródło: Chillizet

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News