"Mój sąsiad imigrant". Konkurs szkoły im. JP2, który rozpalił sieć to trolling

"Mój sąsiad imigrant". Konkurs szkoły im. JP2, który rozpalił sieć to trolling Źródło:

Szkoła podstawowa nr 3 im. Jana Pawła II miała rzekomo zorganizować konkurs, którego wyniki opublikowano w sieci. Dyrektor placówki twierdzi jednak, że zamierza zgłosić sprawę na policję, ponieważ szkoła nie jest organizatorem. 

Jest to trolling. Ktoś wykonał rysunki przedstawiające muzułmanów i przeciwników przyjęcia imigrantów, podpiął to pod szkołę podstawową nr 3 im. Jana Pawła II i dopisał do rzekomych rysunków imiona i nazwiska dzieci. Konto szkoły na Youtube założono wczoraj. Znajduje się na nim tylko jeden film. O trollingu świadczy również to, że niemal nieodłącznym elementem grafik są odchody. Radio ZET rozmawiało z dyrektorem placówki Włodzimierzem Sidorowem, który przekonuje, że w szkole nie ma takich klas jak 3C czy 2D, a właśnie tak podpisywano prace. Już zgłosił nadużycie administracji Youtube, teraz zamierza zgłosić sprawę na policję. Trolling był udany. Setki internautów dały się nabrać, a materiał rozpalił sieć produkując mnóstwo komentarzy pełnych emocji. Poniżej prezentujemy część rzekomych prac. jp22 jp23 jp24 jp25 jp26 jp27 Obserwuj Pikio.pl, by być na bieżąco:

Polecamy subskrybować kanał Pikio TV na Youtube co można zrobić pod tym LINKIEM https://www.youtube.com/watch?v=vewXUkQ7Eu0
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News