Wszyscy się modlili by się dobrze skończyło. Niestety, nie żyje

Wszyscy się modlili by się dobrze skończyło. Niestety, nie żyje Źródło: .

Modlitwa niestety okazała się bezskuteczna. Wszyscy do samego końca mieli nadzieję, że nigdy nie spełni się najczarniejszy scenariusz, ale ostatecznie wydarzyło się to, czego się obawiali.

Modlitwa o szczęśliwy finał przepełniła serca rozżalonych bliskich. Poszukiwania trwały nieprzerwanie i, choć każdy kolejny dzień zdawał się odsuwać służby od znalezienia go żywego, nadzieja nie wygasła nawet na moment. Niestety, wydarzyła się najgorsza z możliwych rzeczy, znaleziono ciało. 

Nie pomogła nawet modlitwa. Znaleziono ciało 

Przypomnijmy, że 11 grudnia 2019 roku policja w Międzybrodziu Żywieckim została postawiona na nogi po tym, jak rodzina z Pisarzowic zgłosiła zaginięcie 24-latka. Młody mężczyzna poprzedniego wieczora wyszedł z domu i już nigdy do niego nie wrócił, a bliskim nie udało się w żaden sposób z nim skontaktować. Wszczęto poszukiwania trwające dzień i noc. Przeczesywano okolice, jednak po chłopaku nie było ani śladu.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Przełom nastąpił dopiero kilka dni temu, gdy najprawdopodobniej odnaleziono jego ciało. Jak podaje Radio Zet, piątkowym popołudniem Ochotnicza Straż Pożarna w Międzybrodziu Żywieckim otrzymała zgłoszenie o ludzkich zwłokach unoszących się na Jeziorze Żywieckim. Służby natychmiast zjawiły się na miejscu, a z wody wyłowiły ciało mężczyzny w zaawansowanej fazie rozkładu. 

Dzisiaj grzeje: 1. 11 osób nie żyje, doszło do wielkiego wybuchu. Wiadomości zza granicy wprawiają w osłupienie

2. Setki tysięcy rodaków w żałobie. Odszedł wielki Polak zasłużony dla ojczyzny, media przekazały potwierdzoną wiadomość o śmierci Jana Maruszewskiego

Policja oraz prokuratura wyjaśniają dokładne okoliczności, a w międzyczasie zwłoki zostały oddane do badań sekcji zwłok, która pozwoli jednoznacznie ustalić kim jest zmarły oraz w jaki sposób zginął. Wstępnie ustalono, że jest to zaginiony w grudniu 24-latek i wiele wskazuje na to, że wyniki tylko to potwierdzą. Rozżalona rodzina wciąż nie może uwierzyć, że spotkała ich taka tragedia. Okoliczni mieszkańcy także są wstrząśnięci i składają kondolencje w stronę bliskich zmarłego. Media tymczasem czekają na kolejne informacje w sprawie, i przede wszystkim potwierdzenie, czy ciało rzeczywiście należy do zaginionego. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Smażąc placki ziemniaczane zauważyłeś pewien znak? Wyrzuć je natychmiast, ich spożycie może być opłakane w skutkach
  2. 13. emerytura nie dla każdego równa. Tysiące Polaków otrzyma niższe świadczenie przez jeden prawny kruczek
  3. Najsłynniejsza polska zakonnica wyznaje prawdę o księżach. "Łajdaki i pedofile"
  4. Sytuacja jest poważna, mała córeczka gwiazdora disco polo w szpitalu. "Prosimy o modlitwę"
  5. Gdy lekarze zobaczyli go po porodzie, nie dawali mu żadnych szans. Urodził się z bezmózgowiem, jego wygląd odbiera mowę [ZDJĘCIE]

Źródło: radio zet

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News